Survivor yedekler arasında kim seçildi ve kim elendi?

Survivor'da elenen isim dün SMS oylaması ile belli olacak. Geçtiğimiz gün Aleyna adaya veda eden isim olmuştu. Bu akşam Survivor yarışmasında yedekler arasında yer alan kişiler arasında oylama yapılacak ve seçilen kişi Survivor'a katılacak. Peki, 2023 Survivor yedekleri arasında kimler var ve SMS oylamasını kim kazandı?

Survivor yedekler arasında kim seçildi ve kim elendi?

Survivor'da yarışmacılar arasında kıyasıya rekabet sürüyor. Dün akşam gerçekleşen eleme konseyinden sonra adaya veda eden isim Aleyna oldu. Peki, yedekler arasında adaya kim gidecek?

YEDEKLERDEN KİM SURVİVOR'A KATILDI?

Survivor'da yedekler arasında kimin adaya katılacağı henüz belli olmadı saat 23.15'de yapılacak oylama sonrası katılacak kişi belli olacak ve haberimize eklenecektir.

SURVİVOR YEDEKLERİ KİMLER?

Elemenin hemen ardından devam eden konseyde toplam 10 yedek isim izleyici karşısına çıkacak. Seyirci oylaması ile son yedekler netleşecek ve iki erkek, iki kadın ve kalanlar arasında en çok oy alan beşinci yarışmacı Survivor'a katılacak. 

Fragmanda yer alan yedek erkek yarışmacılar arasında; Kerem Tavşancı, Yaman Keleş, Yiğit İnandı, Batuhan Yeşilyurt yer aldı.

Kadın yarışmacılar arasında şu isimler yer alıyor: 

Özlem Kolukırık, Merve Yıldırım, Başak Şahin, Kardeniz Kılıç, Ebru Yurtseven, Nefise Karatay, Çağla Taşdelen

SURVİVOR DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor'da ilk dokunulmazlık oyununu kazanan Gönüllüler takımı kazandı. Ancak ikinci ve üçüncü dokunulmazlık oyununu kazanlar Ünlüler takımı oldu. 

SURVİVOR ELEME ADAYLARI KİMLERDİ?

İlk dokunulmazlığı kaybedenler Ünlüler takımı olduğu için ilk eleme adayı Yusuf Güney olmuştu. Ardından üst üste dokunulmazlığı kaybeden Gönüllüler takımından Aziz, Chaby ve Aleyna potaya giren diğer eleme adayları oldu.

SURVİVOR ÖDÜL OYUNUNU KİMLER KAZANDI?

Dün akşam oynana ödül oyununun sahibi Ünlüler takımı oldu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER