Survivor Sercan Yıldırım'ın eşi yine sınırları zorladı

Survivor All Star 2022 sezonu yarışmacılarından Sercan Yıldırım, kameralar ardındaki yaşamıyla merak uyandırıyor. 2020 yılında Survivor'dan döndükten sonra yoga eğitmeni Nihan Yönel ile evlenen Sercan Yıldırım, her fırsatta eşini çok özlediğini dile getiriyor. Sercan Yıldırım'ın eşi Nihan Yönel, amuda kalktığı pozunu takipçilerinin beğenisine sundu.

Survivor Sercan Yıldırım'ın eşi yine sınırları zorladı

2020 yılında katıldığı Survivor ile ününe ün katan Sercan Yıldırım, şimdilerde Survivor All Star 2022 sezonu ile izleyiciyi ekrana kilitliyor. Sercan Yıldırım'ın çiçeği burnunda eşi Nihan Yönel, Instagram hesabından paylaştığı yoga pozuyla dikkatleri üzerine topladı. Sınırları zorlayan Yönel'e ''Güzel enerji güzel motivasyon'' ve ''Abla belin kırılacak'' gibi yorumlar yapıldı.

Geçmişte birçok ünlü isimle aşk yaşayan Sercan Yıldırım, aradığı aşkı Bursalı güzel Nihan Yönel'de bulmuştu.

Tanıştıktan kısa bir süre sonra nikah masasına oturan Nihan Yönel ve Sercan Yıldırım çifti, mutluluk pozlarını takipçileriyle paylaşmayı ihmal etmiyor.

Nihan Yönel, Bursa Nilüfer'de kendi kurduğu bir yoga stüdyosunda eğitmenlik yapıyor.

İddialı pozlarıyla dikkat çeken Nihan Yönel'e beğeni ve yorum yağıyor.

Sercan Yıldırım, daha önce güzel oyuncu Tuvana Türkay ile aşk yaşamıştı.

ÖPÜŞME GÖRÜNTÜLERİNİ SİLDİRMEK İSTEDİ

Tuvana Türkay, 6 ay nişanlı kaldığı Sercan Yıldırım ile öpüştüğü görüntüleri sildirmek için Google'a başvurmuştu.

''EVLİLİĞE HAZIR HİSSETMİYORUM''

Tuvana Türkay, ''Sercan Yıldırım ile neden ayrıldınız?'' sorusuna ''Her şey çok hızlı gelişti. Evliliğe psikolojik olarak hazır hissetmiyorum. 22 yaşındayım ve yapacak daha çok şeyim olduğunu düşünüyorum'' yanıtını vermişti.

Güncelleme Tarihi: 03 Mart 2022, 11:14
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER