Survivor'da yarı finale kim kaldı?

Türkiye’nin en zorlu yarışmalarında biri olan Survivor’da dün akşam yarışmacılar yarı final için birbirleriyle yarıştı

Survivor'da yarı finale kim kaldı?

Survivor 2021’de yarı finalde yarışacak ikinci isim, dün yayınlanan program ile belli oldu. Survivor takipçileri ise finale az bir zaman kala 4 yarışmacıdan ikinci koltuğu kimin kaptığını ise merak ediyor. Geçtiğimiz bölümlerde oynanan oyun sonucunda İsmail, yarı final koltuğunu garantileyen ilk isim olmuştu. Peki Survivor’da yarı finale kim kaldı?

Survivor finaline adım adım yaklaşırken İsmail, Ayşe, Poyraz ve Aleyna Finalist olarak adını yazdırdı. Yarı final için ilk koltuğu İsmail alırken, Survivor yarı finaline çıkacak olan ikinci koltuk ise dün akşam yayınlanan program ile belli oldu. Peki Survivor 2021’de İsmail’den sonra yarı finale kalan yarışmacı kim oldu?

Survivor’da Ayşe, Poyraz ve Aleyna yarı finalde İsmail’in yanına çıkmak için mücadele etti. Aleyna ve Ayşe arasındaki yarı final mücadelesini Ayşe 10'a 3 kazandı. Ayşe, Aleyna karşısında kazandığı galibiyetle İsmail’den sonra yarı finale giden ikinci isim oldu.

23 Haziran Yarı Finalistleri
Ayşe'nin yarı final oyununu kazanmasının ardından Aleyna ve Poyraz son koltuk için SMS oylamasına kaldı. 23 Haziran akşamı gerçekleşen oylamanın sonucu ise perşembe akşamı netleşecek. İsmail ve Ayşe'nin yanına gelecek üçüncü aday henüz belli değil.

Acun Ilıcalı detayları açıkladı
Ada konseyinde Acun Ilıcalı final ve yarı finalin ayrıntılarını açıkladı:
"Yarın yine finalle ilgili bir oyun oynayacaksınız. İsmail artık oyun oynamayacak, direkt olarak İstanbul'daki koltuğuna oturacak ve performans oyununun karşılığını alacak. Kalan üç yarışmacı yarın oyuna çıkacak. Beşer canla oyun oynayacaksınız, birbirinizle oyun oynamaya başlayacaksınız. Beşe kalan ilk yarışmacı finale kalacak. Daha sonra on olan kazanır şeklinde bir mücadeleye çıkacaksınız..."
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER