Survivor'da sakatlık şoku! Yasin sakatlandı

Survivor 2020'nin başarılı yarışmacılarından Yasin Obuz, son bölümdeki ödül oyunu sırasında sakatlandı

Survivor'ın 2 Haziran Perşembe ekrana gelen yeni bölümünde ödül oyununda karşı karşıya gelen kırmızı ve mavi takım yarışmacıları parkurda zorlu anlar yaşadı.

Parkurdaki havuzdan çıktıktan sonra engeli aşarken bir anda yere yığılan Yasin acı içinde kıvranmaya başladı. Doktor Ulaş Köksal'ın ilk müdahaleyi yaptığı Yasin dizinden sakatlandı. Yasin'in ağrısı geçmemesi üzerine ambulansla hastaneye kaldırıldı. Hastanede tedavi altına alınan Yasin'in sakatlık durumu ve Survivor'dan diskalifiye olup olmayacağı ise merak konusu oldu.

SAKATLANAN YASİN HASTANEYE KALDIRILDI
Yasin parkurda mücadele ederken bir anda yere yığılmasının ardından doktorlar oyun alanına koştu. Dizinden sakatlanan Yasin, acı içinde yerde adeta inledi. Doktor Ulaş Köksal kararıyla Yasin ambulansla hastaneye kaldırıldı.

14 Temmuz'da büyük final yapacak olan Survivor'da son 6 yarışmacı arasına kalan Yasin'in sakatlık durumu ise yeni bölümde belli olacak. Survivor Yasin'in diskalifiye olup olmayacağını belirleyecek olan kararı ise Survivor doktorları Metin Kuş ve Ulaş Köksal verecek.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER