Survivor'da kim elendi? Yeni dönem başlıyor

Survivor 2021'in 5 Mayıs Salı akşamı ekrana gelen son bölümünde eleme heyecanı yaşandı

Survivor'da kim elendi? Yeni dönem başlıyor

Survivor'da bu hafta dokunulmazlık oyunlarını gönüllüler kazanmış ve ünlüler takımından iki yarışmacı elemeye kalmıştı. Survivor son bölümdeki ada konseyinde ise sms birincisi olan yarışmacı, son eleme adayını belirledi. Survivor 2021'den elenen yarışmacının açıklanmasından sonra ise Acun Ilıcalı yeni dönemin başladığını duyurdu. Survivor'da takımlar karışacak ve iki yeni takım ortaya çıkacak.

Survivor Türkiye’de bu haftanın dokunulmazlık oyunların ikisini de gönüllüler takımı kazandı. Survivor konseylerinde yapılan oylamalarda ise ünlüler takımından iki aday belli olmuştu. Survivor son bölümde ise ünlülerde sms birincisi olan isim 3. eleme adayını belirledi. Son bölümde eleme konseyi öncesinde ise iletişim oyunu oynandı.

SURVİVOR’DA İLETİŞİM OYUNUNU KİM KAZANDI?
Survivor son bölümde ünlüler ve gönüllüler takımları iletişim ödülü oyununda karşı karşıya geldi. İletişim oyunu, Dominik'in en uzun nehri üzerine kurulu parkurda oynandı. Nefesleri kesen iletişim oyununu 10'a 6 skoruyla ünlüler takımı kazandı. Ünlüler takımı ödül olarak, ada hayatlarını anlatan kısa video çekip sosyal medyadan paylaşma şansını yakaladılar.

SURVIVOR’DA KİM ELENDİ?
Survivor 2021'de bu hafta eleme kalan Merve, Sergen ve Melis arasında sms oylamasında en az oyu alarak elenen yarışmacıyı Acun Ilıcalı açıkladı. Survivor'dan bu hafta elenen yarışmacı ünlüler takımından Melis oldu.

SURVIVOR'DA TAKIMLAR KARIŞIYOR! ACUN ILICALI AÇIKLADI
Survivor 2021'de elenen yarışmacının ünlüler takımından Melis olmasının ardından, Acun Ilıcalı yarışmacılara aldıkları kararı açıkladı. Ilıcalı, ünlüler takımında tek kadın yarışmacı kalmasından dolayı, takımların karışacağını duyurdu. Survivor'da yeni takımlar ise 5 Mayıs Çarşamba akşamı ekrana gelecek olan Survivor'ın özel bölümünde açıklanacak.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER