Survivor'da kim elendi? Survivor'da son 4'e kimler kaldı?

Survivor 2021'in 22 Haziran Salı akşamı ekrana gelen son bölümünde eleme konseyi heyecanı yaşandı

Survivor'da kim elendi? Survivor'da son 4'e kimler kaldı?

Yarışmacılar konseyden önce son ödül oyununda da yarıştı. Survivor'da İsmail Balaban İstanbul'daki yarı finali garantileyen isim olmuştu. Survivor'ın son haftasında elemeye Ayşe, Poyraz ve Berkay kaldı. Sms oylamasının sonucuna göre ise Acun Ilıcalı elenen yarışmacıyı açıkladı. Ilıcalı, "Elenen isim benim şampiyonluk adayı olarak gördüğüm bir yarışmacı" dedi. Peki Survivor 2021'de kim elendi?

Survivor 2021’de final haftasında son dörde kalan isimleri belirlemek için yapılan dokunulmazlık oyunları sona erdi. Bu hafta potaya giren isimler Ayşe, Poyraz ve Berkay oldu.

SURVİVOR’DA ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?
Survivor 2021’de sezonun son ödül oyunu ekrana geldi. Mavi takım ile kırmızı takım, sezonu güzel bir ödülle kapatmak için parkurda son kez kıyasıya bir mücadeleye girişti. Mavi takımda Poyraz ile Ayşe, kırmızı takımdan Berkay, Aleyna ve İsmail’e karşı ödül için çekişti. Oyunda skor 3-3 iken Berkay ile Poyraz parkura çıktı. Parkurda Berkay çok kötü düştü ve dizini engele çarpması ile acı içinde yere yığıldı. Önce Poyraz'ın yardımına geldiği Berkay'a yapılan müdahale sonrasında parkur dışına alındı. Sonrasında Ayşe, Aleyna'yı yenerek 4-3 yaptı. Devamında ise kendini iyi hisseden Berkay, oyuna kaldığı yerden devam etti ve Poyraz'ı yenerek skoru eşitledi. Oyunda 8-5 öne geçen Mavi takım, bu üstünlüğünü koruyamadı. Sonrasındaki beş karşılaşmayı alan kırmızı takım, ödül oyununu 10-8 skorla kazandı.

SURVİVOR’DA KİM ELENDİ?
Survivor’da bu hafta ilk dokunulmazlığı Aleyna kazandı ve ilk eleme adayı olarak Ayşe’nin ismini söyledi. İkinci dokunulmazlığı kazanan İsmail’in söylediği Poyraz, ikinci eleme adayı oldu.

Survivor 2021'in son dokunulmazlığı kazanan ise Ayşe oldu. Ayşe, son eleme adayı olarak ise Berkay'ın ismini söyledi.

Survivor 2021'den elenen yarışmacı Berkay Yuvakuran oldu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER