Survivor'da İlayda sürprizi

Survivor 2021'in 9 Şubat Salı akşamı ekrana gelen son bölümünde eleme heyecanı yaşandı

Survivor'da İlayda sürprizi

Survivor'da bu hafta oynanan dokunulmazlık oyunlarını sonrasında ünlüler ve gönüllüler takımlarından iki yarışmacı elemeye kaldı. Son bölümde sms oylaması birincisi olan yarışmacılar ise diğer eleme adaylarını belirledi. Peki Survivor'da sms birincisi kim oldu? Oylama sonuçlarına göre Survivor 2021'den kim elendi? İşte 9 Şubat Salı Survivor'dan elenen yarışmacı.

Survivor'da bu hafta dokunulmazlık oyunlarını kaybeden gönüllüler ve ünlüler takımlarından birer yarışmacı eleme adayı olmuştu. Takımlar ada konseyindeki oylamalarda iki eleme adayını belirlemişti. Survivor son bölümde ise sms oylaması sıralaması açıklandı. Gönüllüler ve ünlülerde sms oylaması birincisi olan yarışmacılar iki eleme adayı daha belirledi. Sms oylamasında en az oyu alan yarışmacı ise Survivor'dan elenecek.

SURVİVOR'DA SMS BİRİNCİSİ KİM OLDU?
Acun Ilıcalı konseyde oylama sonuçlarını açıkladı. Gönüllülerde haftanın sms birincisi Poyraz oldu. Böylece Poyraz üst üste 5. hafta oylamadan birinci çıktı.

İLAYDA SÜRPRİZİ!
Ünlülerde bu hafta sms oylamasının birincisi İlayda oldu. Adını duyan İlayda büyük şaşkınlık yaşadı. Acun Ilıcalı da İlayda'nın herkesi geride bırakarak sms birincisi olmasına şaşırdığını söyledi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER