Survivor'da eleme adayları kimler oldu?

Survivor 2021'in 29 Mart Pazartesi akşamı ekrana gelen 58. yeni bölümünde haftanın ilk dokunulmazlık oyunu oynandı

Survivor'da eleme adayları kimler oldu?

Survivor birleşme partisinin ardından zorlu parkura çıkan ünlüler ve gönüllüler takımları dokunulmazlığı kazanabilmek için mücadele etti. Kaybeden takımda ise ada konseyinde oylama yapıldı. Konseyde isimleri eşit sayıda yazılan iki yarışmacı eleme potasına girdi. Peki Survivor'da haftanın ilk dokunulmazlığını kim kazandı? Survivor'da eleme adayı kimler oldu?

Survivor 2021’de birleşme partisi sonrasında ünlüler ile gönülller dokunulmazlık oyunu için karşı karşıya geldi. Dokunulmazlık oyunu sonrasında ada konseyi toplandı ve eleme adayı belirlendi. Oylamada eşit sonuç çıkınca iki yarışmacı birden elemeye kaldı.

SURVİVOR’DA DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?
Survivor Türkiye yeni bölümde yeni haftanın ilk dokunulmazlık oyunu için ünlüler ve gönüllüler arasında kıyasıya mücadele yaşandı. Birleşme partisi sonrasında rekabetin daha yoğun geçeceği Survivor 2021’de dokunulmazlık oyunu kıran kırana mücadeleyle geçti.

Su kaydırağı ile başlayan oyunda yarışmacılar dokunulmazlık için varların yoklarını ortaya koydu. Günün sonunda mücadeleyi kazanan takım, aynı zamanda güzel bir ödülün de sahibi oldu. Su kaydırağı ile başlayan dokunulmazlık oyunu parkurunda birçok engeli aşan yarışmacılar, finalde masa üzerine diktikleri beş sembolü devirerek sayıyı almış oldular.

Survivor 2021'de dokunulmazlık oyunu bayrak yarışında ünlülerden Sergen - Melis ikilisine karşı gönüllüler takımı Dora - Aleyna Çalışkan'ı parkura çıkardı. Bayrak yarışını kazanan ünlüler, dokunulmazlığı ve ödülü kazanan takım oldu.

SURVİVOR’DA ELEME ADAYI KİM OLDU?
Survivor 2021’de dokunulmazlık oyununu kaybeden gönüllüler takımı için ada konseyi toplandı. Eleme adayının belirleneceği konseyde gönüllüler takımında Aleyna Kalaycıoğlu ile Ayşe’nin arkadaşlarındaki gerginlik de gündeme geldi. SMS halk oylaması bittikten sonra ada oylaması yapıldı.

İsmi yazılanlar Hanzade, Aleyna Kalaycıoğlu ve Aleyna Çalışkan idi. İsmi dört kere yazılan Hanzade'nin eleme adayı olması kesinleşti. Aynı sayıda adı yazılan Aleyna Çalışkan da ikinci eleme adayı oldu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER