Survivor'da eleme adayı kim oldu?

Survivor All Star'ın 3 Nisan Pazar yayınlanan bölümünde dokunulmazlık oyunu ve ada konseyi yaşandı. Birleşme partisi sonrasında ilk elenen isim Yasin Obuz olmuştu. Artık haftada 5 eleme adayının çıkacağı Survivor'da 3. dokunulmazlık oyununu kaybeden takım ise ada konseyinde oylamaya gitti. Oylamada adı en fazla yazılan yarışmacı eleme adayı oldu ve yokluk adasına gitti. Peki Survivor dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Survivor yokluk adasına kim gitti?

Survivor'da eleme adayı kim oldu?

Survivor 2022 All Star son bölümde haftanın 3. dokunulmazlık oyunu heyecanı yaşandı. Survivor'da ünlüler ve gönüllüler takımları zorlu platformda dokunulmazlığı kazanabilmek için yarıştı. Dokunulmazlığı kaybeden takımda ise eleme potasına giren yarışmacı belirlendi.

DOKUNULMAZLIK OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI?

Survivor’da zorlu bir dokunulmazlık oyunu mücadelesi yaşandı. Survivor'da dokunulmazlığı gönüllüler takımı kazanmayı başardı.

ELEME ADAYLARI KİMLER OLDU?

Survivor'da haftanın ilk dokunulmazlık oyununu kaybeden gönüllüler takımındaki oylamada, Ardahan eleme adayı olarak belirlendi. Böylelikle Ardahan yokluk adasına giden ilk yarışmacı oldu.

Haftanın 2. dokunulmazlık oyununu kaybeden ünlüler takımında ise Barış Murat Yağcı eleme adayı olarak gösterildi ve yokluk adasına giden 2. yarışmacı oldu.

Survivor'da son dokunulmazlığı kaybeden ünlüler takımı ada konseyinde oylamaya gitti.

YOKLUK ADASINA GİTTİ!

Oylamada adı en fazla yazılan isim olan Gizem 3. eleme adayı oldu. Gizem, Survivor'da 24 saat yalnız başına kalacağı yokluk adasına da gitti.

Güncelleme Tarihi: 04 Nisan 2022, 09:27
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER