Survivor'da Dalaka'yı ağlatan haber!

Survivor 2019 Türkiye-Yunanistan yarışmasında finale haftalar kala ödüllerin büyüklüğü de artıyor. Survivor'ın 92. son bölümünde yarışmacılar, Küba seyahati için yarıştı

DALAKA'YA KÖTÜ HABER!
Survivor'da Küba seyahati ödüllü oyun öncesinde ise Yunan sunucu Sakis, yarışmanın iddialı isimlerinden Dalaka'ya kötü bir haber verdi. Sakis, Dalaka'nın pasaportunun süresinin dolması nedeniyle oyunu kazansa bile Küba'ya gidemeyeceğini açıkladı. Sakis, "Siyah takım kazanırsa Dalaka Küba'ya gidemeyecek. Pasaportunun süresi çok yakında bitiyor. Küba'ya seyahat edebilmen için 6 aydan uzun süreli pasaportun olması lazım" dedi. Sakis'in açıklamasından sonra gözyaşlarına boğulan Dalaka, "Ne söyleyeceğimi bilemiyorum. Takımımın kazanması için çalışacağım" ifadelerini kullandı.

KÜBA ÖDÜLÜNÜ HANGİ TAKIM KAZANDI? 
Survivor'da sona yaklaşırken ödüller büyümeye devam ediyor. Son bölümde sunucu Murat Ceylan oyunu kazanan takımın Küba'ya gideceğini ve doyasıya eğleneceğini açıkladı. Küba ödüllü oyunda kıran kırana bir mücadele yaşandı.

Oyunca skor 9-8'e gelince siyah ve beyaz takım best of mücadelesine çıktı. Takımlar en iyi ikişer yarışmacılarını seçti. Oyunu ise beyaz takım 10-8 kazanmayı başardı.

Kaynak: mynet

Güncelleme Tarihi: 11 Haziran 2019, 09:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER