Survivor'da 3. eleme adayı kim oldu? Survivor yarı finale kimler kaldı?

Survivor 2021'in 21 Haziran Pazartesi akşamı ekrana gelen son bölümünde dokunulmazlık oyunu heyecanı yaşandı

Survivor'da 3. eleme adayı kim oldu? Survivor yarı finale kimler kaldı?

Survivor'da son 5'e kalan Aleyna, İsmail, Poyraz, Ayşe ve Berkay dokunulmazlık sembolünü almak için zorlu parkurda ter döktü. Bireysel dokunulmazlık oyununu kazanan yarışmacı ise ada konseyinde haftanın 3. eleme adayını belirledi. Survivor'da İstanbul'daki yarı finale kalan 2. isim de belli oldu. Peki, Survivor’da dokunulmazlığı kim kazandı? Survivor'da eleme adayları kimler oldu?

Büyük finale günler kalan Survivor 2021'in 125. son bölümünde haftanın 3. dokunulmazlık oyununu oynandı. Yarışmacılar, adada kalabilmek için dokunulmazlık sembolünü almaya çalıştı. Dokunulmazlık kolyesini alan yarışmacı, ada konseyinde haftanın son eleme adayını belirledi.

SURVİVOR’DA 3. ELEME ADAYI KİM OLDU?
Survivor’da bu hafta ilk dokunulmazlığı Aleyna kazandı ve ilk eleme adayı olarak Ayşe’nin ismini söyledi. İkinci dokunulmazlığı kazanan İsmail’in söylediği Poyraz, ikinci eleme adayı oldu.

Survivor 2021'in son dokunulmazlığı kazanan ise Ayşe oldu. Ayşe, son eleme adayı olarak ise Berkay'ın ismini söyledi.

Böylece Survivor'da yarı final öncesinde elemeye kalan yarışmacılar Ayşe, Poyraz ve Berkay oldu.

Üç yarışmacı arasında ise sms oylaması yapıldı. Sms oylamasının sonuçlarına göre Survivor 2021'den yarı final öncesinde elenen isim belli olacak.

SURVİVOR 2021 FİNALİ NE ZAMAN?
Survivor 2021’de son dört yarışmacı, İstanbul’daki yarı finale katılacak. İsmail Balaban, yarı final koltuğunu performans oyununu kazanarak elde etti. Survivor'da eleme adayı gösterilmeyen Aleyna Kalaycıoğlu da yarı finale çıkmaya hak kazanan 2. yarışmacı oldu. Survivor 2021 yarı finali 24 Haziran Perşembe, finali ise 25 Haziran Cuma günü ekrana gelecek ve Survivor 2021 şampiyonu belli olacak.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER