Survivor'da 2. eleme adayı kim oldu?

Survivor 2021'in 11 Nisan Pazar ekrana gelen son bölümünde dokunulmazlık oyunu heyecanı yaşandı

Survivor'da 2. eleme adayı kim oldu?

Survivor'da ünlüler ve gönüllüler takımları haftanın 2. dokunulmazlık oyununda karşı karşıya geldi. Yarışmacılar dokunulmazlık için parkurda halatları kesmeye çalıştı ve ortaya müthiş karşılaşmalar çıktı. Oyunu kaybeden takım ise konseyde oylama yaptı ve haftanın 2. eleme adayını belirledi. Peki Survivor'da dokunulmazlığı kim kazandı? Survivor'da 2. eleme adayı kim oldu?

Survivor 2021'in 11 Nisan Pazar akşamı ekrana gelen 67. bölümünde yarışmacılar arasında performans oyunu oynandı. Kadın yarışmacılar ve erkek yarışmacılar, parkurda bireysel olarak mücadele verdi ve sembolü kazanmaya çalıştı. Performans oyunu sonrasında takımlar, haftanın 2. dokunulmazlık oyunu için karşı karşıya geldi.

SURVİVOR’DA PERFORMANS OYUNUNU KİM KAZANDI?
Survivor 2021’de çeyrek final öncesinde yarışmacılar, sembolleri kazanmak için bireysel olarak mücadele etti. Survivor’da performans oyunu nehire kenarına kurulmuş platformda oynandı. Yarışmacılar, iple geriye doğru etap etap kayarak nehire düşmemeye çalıştı. En uzun süreli dayanabilen kadınlarda Aleyna Kalaycıoğlu ile erkeklerde Reşat oldu. Aleyna, cezalı olduğu için ödülden faydalanamadı. Onun için Aleyna Çalışkan da ödülden yararlanamadı. İki yarışmacıdan birer cezaları eksilmiş oldu. Aleyna'nın seçtiği ikinci ism Steven oldu. Reşat ise ödül için Poyraz ve Dora'yı seçti.

SURVİVOR’DA 2. ELEME ADAYI KİM OLDU?
Survivor'da haftanın ilk dokunulmazlığını ünlüler kazanmıştı. Kaybeden gönüllüler takımı için toplanan ada konseyinde oylama sonucunda ismi en çok yazılan Aleyna Çalışkan, haftanın ilk eleme adayı olmuştu.

Survivor’da 2. dokunulmazlık oyununu da kaybeden gönüllüler takımı için ada konseyi toplandı. Ada oylamasında yarışmacılar, tek tek isimleri yazdı. Yazılan isimler Hanzade ve Aleyna Kalaycıoğlu oldu. Bu iki isim arasından adı en çok yazılan Hanzade haftanın 2. eleme adayı oldu.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER