Survivor 2021 finalistleri kimler oldu?

Survivor 2021'in final heyecanı İstanbul'da yaşanıyor. Survivor'da son 4'e kalan Aleyna ve Poyraz arasında sms oylaması yapıldı

Survivor 2021 finalistleri kimler oldu?

Canlı yayınlanan yarı finalde elenen ilk yarışmacı Aleyna Kalaycıoğlu oldu. Survivor'da son 3'e kalan İsmail Balaban, Ayşe Yüksel ve Yiğit Poyraz arasında da halk oylaması yapıldı. Oylama sonucuna göre büyük finale kalan 2 yarışmacı belli oldu. Peki Survivor'da kim elendi? Ayşe mi, Poyraz mı, İsmail mi elendi? Survivor'da son iki finalist kimler oldu?

Dominik Cumhuriyeti’nde Ocak ayında başlayan Survivor Türkiye’de yarı finale dört isim kaldı. Survivor Türkiye’de yarı finale kalan isimler İsmail, Ayşe, Aleyna ve Poyraz oldu. 24 Haziran Perşembe Survivor 2021 yarı final canlı yayınında ilk olarak Aleyna ile Poyraz için yapılan oylama sonucu açıklandı.

İlk elemede Survivor'da veda eden yarışmacı Aleyna oldu.

SURVIVOR'DA SON İKİYE KİM KALDI?
Acun Ilıcalı sırasız olarak büyük finale kalan iki ismi açıkladı. Ilıcalı, ilk finalistin İsmail Balaban olduğunu duyurdu.

Survivor'da İsmail'in ardından 2. finalist ise Yiğit Poyraz oldu.

Survivor finalistleri İsmail Balaban ve Yiğit Poyraz, 25 Haziran Cuma ekrana gelecek olan büyük finalde Survivor 2021 şampiyonu olmak için yarışacak.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER