Sonunda Nişanlandılar

Jolie ve Pitt çifti 7 yıl ve 6 çocuktan sonra nihayet nişanlandılar.

Sonunda Nişanlandılar

Brad Pitt'in sözcüsü Cynthia Pett-Dante, People dergisine yaptığı  açıklamada, çiftin nişanlandığını doğruladı ve çocuklarının çok mutlu olduğunu  belirtti. Angelina Jolie ve Brad Pitt'in evlilik tarihine ilişkin bilgi verilmedi. Çiftin 3'ü evlatlık 3'ü biyolojik olmak üzere 6 çocukları bulunuyor.

 

Hollywood'un en parlak çifti Brad Pitt ve Angelina Jolie'nin aşkı başrolleri paylaştıkları Bay ve Bayan Smith adlı filmle başladı.

Pitt o dönemde Jennifer Aniston ile evliydi. Başlarda birlikte olduklarına dair iddiaları yalanlayan çift daha sonra birbirlerine aşık olduklarını itiraf etti. Pitt, 2005 yılında Jolie aşkı uğruna 5 yıllık karısı Aniston'dan boşandı.

Brad Pitt ile tanışmadan önce Maddox'u evlat edinen Jolie daha sonra Zahara'yı da ailesine kattı.

Bir süre sonra Jolie ve Pitt'in ilk çocuklarını bekledikleri haberi geldi.

Çiftin ilk biyolojik çocuğu Shiloh 2006 yılında dünyaya geldi. Çift doğum için Namibya'yı tercih etmişti.

Basının, Supertotobet soyadlarından yola çıkarak "Brangelina" adını taktığı çift, son olarak Vietnamlı Pax Thien'i evlat edindi.

Küçük çocuğun aileye katılmasından sonra çiftin ikizleri Marcheline Vivienne ve Knox Leon dünyaya geldi. Çift bu kez doğum için Jolie'nin annesinin köklerinin  uzandığı Fransa'yı seçti.

Bu, 36 yaşındaki Angelina Jolie'in üçüncü, 48 yaşındaki Brad Pitt'in ise ikinci evliliği olacak.

Ünlü aktör Jon Voight'in kızı olan Angelina Jolie ilk evliliğini 1996 yılında Johnny Lee Miller ile yapmıştı. Çift, 1999'da boşandı.

Jolie 2000 yılında ise aktör Billy Bob Thornton ile evlendi. Bu evlilik üç yıl sonra boşanmayla sona erdi.

Brad Pitt ile 2000 ile 2005 yılları arasında oyuncu Jennifer Aniston ile evli kalmıştı.

 

Angelina Jolie ve Brad Pitt bir süredir çocuklarının kendilerine "artık evlenin" dediğini anlatıyorlardı. Nişan haberi çiftin altı çocuğunu da mutlu etti.

Habere çok sevinen bir başkası da Jolie'nin babası Jon Voight. Aktör, US Weekly dergisine verdiği demeçte "Onlar adına çok mutluyum" dedi.

Nişan haberi Brad Pitt'in ebeveyni Jane ve William Pitt'i de mutlu etti.

Brad Pitt'in sevgilisine verdiği nişan yüzüğünü ünlülerin mücevhercisi olarak tanınan ve İngiliz kraliyet ailesiyle de çalışan Robert Procop tasarladı. Yüzüğün değerinin 250 bin dolar civarında olduğu ifade ediliyor.

 

 

 

 

Güncelleme Tarihi: 14 Nisan 2012, 11:01
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER