Şeyma Subaşı sevgilisinin yüzünü gösterdi

Şeyma Subaşı sevgilisiyle sarmaş dolaş pozlarını paylaşınca olay olmuştu

Şeyma Subaşı sevgilisinin yüzünü gösterdi

Subaşı'nın yeni aşkının Mohammed Al Saloussi olduğu iddia edilirken bir değer iddia ise yeni sevgilisinin Marko Jaric olduğu yönünde... Bu iddialar havada uçuşurken Şeyma Subaşı ise paylaştığı bir fotoğrafla kafaları karıştırdı.

Şeyma Subaşı, 1.5 yıl birlikte olduğu İtalyan DJ Guido Senia'dan geçen yaz ayrılmıştı. Uzun süredir Miami'de tatil yapan ve orada ev alan Subaşı, 4 Ocak tarihinde yeni sevgilisi ile sarmaş dolaş ilk fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaşmıştı.

Bir çocuk annesi Subaşı, paylaşımının altına da "Nazar etmeyin, bu Şeyma'nın masalı" yazmıştı. İkilinin romantik karesine binlerce beğeni ve yorum gelmişti. Herkes bu paylaşımdan sonra Şeyma Subaşı'nın sevgilisini merak etmişti.

Suudi Arabistanlı bir şeyhin oğlu olduğu iddia edilen Mohammed Al Saloussi ve Adriana Lima'nın eski eşi Marko Jaric Şeyma Subaşı'nın sevgilisi olduğu iddia edilenler...

Bilal Özcan'ın iddiasına göre Şeyma Subaşı, Adriana Lima’nın boşandığı kocası ve iki kızının babası Marko Jaric ile yeni bir ilişkiye yelken açtı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER