Seren Serengil evleniyor

Seren Serengil, Mustafa Rahman Tohma ile evlilik kararı aldığını böyle duyurdu

Seren Serengil evleniyor

Söylemezsem Olmaz sunucusu Seren Serengil ile Mustafa Rahman Tohma evlilik kararı aldığını sosyal medya hesabı Instagram'dan sevenlerine duyurdu.

Ünlü sunucu ve şarkıcı Seren Serengil ile Mustafa Rahman Tohma evleniyor. Ünlü güzel, Mustafa Rahman Tohma'dan gelen evlilik teklifine "evet" dedi.

Söylemezsem Olmaz programında sunuculuk yapan Seren Serengil'den müjdeli haber geldi. Son dönemde geçirdiği sağlık sorunları ile magazin gündeminde yer alan ünlü isim, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımıyla evlilik kararını sevenleriyle paylaştı.

"Bir kadının yüzünü güldürebilmek, onu mutlu edebilmek, o kadar paha biçilemez birsey ki, bunu yapabilenin hayatından bereket de hiç eksik olmaz. Aşk dünyanın en kuvvetli şeyi gibi gözükse de imkansızı imkanlı hale getirmeye çalışsa da bunu dener ister ama başaramaz. Kısaca aşk, istemek için yeterli üstesinden gelmek için yetersizdir.. Ama anlayış, imkansızı istemez uçları sevmez imkanlı olabilir yolları seçer. sakindir, sabırlıdır, saygılıdır, beklemeyi bilir, hiçbir safhasında fırtınalar kopmaz belki o yüzden de evler yuvalar yıkılmaz, huzur istiyorsan ANLAYIŞ'ı seçeceksin, aşk sonradan da gelir ama aşkı doğru seçemediğinde hem aşktan hem huzurdan oluyorsun. Bana artık huzur, anlayış, iyi niyet, arkadaşlık lazım... Aşk da gelirse başımın üstünde yeri olsun... Bu sefer ezber bozdum."
 

Güncelleme Tarihi: 07 Ocak 2021, 22:35
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER