Şahan Gökbakar'dan MHP Genel Başkanı İzzet Ulvi Yönter'e yanıt!

Orman yangınlarının yaşandığı bölgelere giderek yangınların sönmesi için mücadele eden Şahan Gökbakar hakkında çıkan haberlerle ilgili açıklama yaptı. Şahan Gökbakar kendiyle ilgili yorum yapan MHP Genel Başkan Yardımcısı İzzet Ulvi Yönter'e tepki gösterdi.

Şahan Gökbakar'dan MHP Genel Başkanı İzzet Ulvi Yönter'e yanıt!

Marmaris’te yazlığı bulunan Şahan Gökbakar, yangınların çıktığı ilk günden beri ekiplere destek veriyor. Olay yerinden paylaşımlarını sürdüren Gökbakar bazı isimlerin de hedefinde.

Son olarak Gökbakar, Yeni Asır'a şu sözlerle tepki göstermişti:

"İşte yok efendim medyada böyle manşetler atıp. 'Help Turkey' yazan sanatçılara fişlemeler, hedef göstermeler... 'Siz nerenin sanatçısısınız...' Siz nerenin gazetecisiniz? Siz hangi ülkenin basınısınız? Bir kendinize onu sorun önce! Siz hangi ülkede haber yapıyorsunuz? Siz hangi ülkede gazete çıkarıyorsunuz? Önce kendinize bunu sorun.

Komşudan yardım istemek, dünyadan yardım istemek kötü bir şey mi? İnsanların evleri, ocakları, vatanları yanıyor diye, 'komşular yetişin' demiş olabilir. Bunda ne kötülük var? Siz nasıl bu insanları alıp da fişlersiniz?”

"BOŞ KAFANIN ALMADIĞI İŞLERE KARIŞMA"
Gökbakar'ın bu sözlerinin ardından MHP Genel Başkan Yardımcısı İzzet Ulvi Yönter, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda Gökbakar'ı hedef aldı. Yönter, şu ifadeleri kullandı:

"Seviyen aynen Recep İvedik... Ligin Ceren ile Celal’deki rolünle birleşik! Sen kendine yardım iste Şahan, boş kafanın almadığı işlere karışma, çünkü düşmüşsün düşeceğin kadar... Ancak Türk devleti güçlüdür bunu da traji komik aklından çıkarma... Güldürmeden önce utanmayı dene!"

ŞAHAN GÖKBAKAR SERT ÇIKTI
Şahan Gökbakar bu paylaşımı görünce canlı yayın açtı ve şunları söyledi: "Yaptığı görev sebebiyle halkla konuşma tarzının daha farklı olması gerektiğini düşündüm. Sen kendine yardım iste Şahan! Hayır efendim ben kendimi yardım istemem. Kendi evim yanaysa kimseden yardım istemeyeceğimi belirttim. Ben beni bunca yıl seven milyonlarca insan için yardım isterim, hayvanlar için yardım isterim, vatan için yardım isterim ve gerçekten canım yanarak yardım isterim. Gece gündüz yoksa neden burada yangının içinde durayım! Bu konuyu yanlış değerlendirmişsiniz.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER