Sadakatsiz sosyal medyayı yine salladı!

Kanal D'nin dizisi Sadakatsiz 7. son bölümüyle ekrana geldi

Cansu Dere ve Caner Cindoruk'un başrollerde oynadığı Sadakatsiz'de boşanma aşamasında olan Asya ve Volkan arasında büyük savaş başladı. Asya, kendisini aldatan Volkan'dan çocuğunun velayetini almak için harekete geçti. Diğer yandan ise Volkan, kurduğu tuzakla Asya'yı hastanedeki işinden etti. Sadakatsiz'in finalinde ise Volkan, eşi Asya'yı tehdit etti. Volkan'ın "Sen de annen gibi delinin tekisin" sözleri Asya'yı çıldırttı.

BBC Studios’un Doctor Foster isimli dizisinin Türkiye uyarlaması olan, yapımcılığını Med Yapım ve Mednova'nın üstlendiği ve Cansu Dere, Caner Cindoruk, Melis Sezen, Özge Özder'in başrollerde oynadığı Sadakatsiz'in son bölümünde sürpriz gelişmeler yaşandı. Eşi Volkan'ın kendisini 2 yıldır Derin'le aldattığını öğrendikten sonra intikam planlarına başlayan Asya'nın son hamleleri Volkan'ı zor durumda bıraktı. Asya, yanına Derin'in babası Haluk'u da çekmeye çalıştı. Volkan ise Nil'in sevgilisi Selçuk'u kullanarak Asya'ya iftira attırdı. Suçlamalarla karşı karşıya kalan Asya, hastanedeki işinden oldu.

Volkan'ın yaptıkları sosyal medyada da gündem oldu. Sadakatsiz dizisindeki Volkan karakteriyle ilgili Twitter'da çok sayıda tepki dolu paylaşım yapıldı.

İşte sosyal medyadaki paylaşımlardan bazıları:

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER