Sadakatsiz dizisine koronavirüs engeli!

Kanal D'de ekrana gelen Sadakatsiz dizisinin setinde üst üste yaşanan koronavirüs vakalarından sonra çekimler durdurulmuştu

Sadakatsiz dizisine koronavirüs engeli!

Dizi oyuncularından Burak Sergen, Melis Sezen ve Alp Akar koronavirüse yakalanmıştı. Dizinin yapım şirketi ise yaptığı açıklamada, Sadakatsiz'in ekrana ara verdiğini duyurdu. Sadakatsiz dizisinin 27. yeni bölüm tarihi de açıklandı.

Sadakatsiz dizisinde geçtiğimiz hafta art arda koronavirüs krizi yaşandı. Dizinin oyuncularından Burak Sergen, Melis Sezen ve Alp Akar'ın Covid-19 testlerinin pozitif çıkmasının ardından çekimler durdurulmuştu. Usta oyuncu Burak Sergen'in tedavisi ise yoğun bakımda sürüyor.

Cansu Dere ve Caner Cindoruk'un başrollerde yer aldığı Sadakatsiz dizinin 27. bölümünün 21 Nisan 2021 akşamı ekrana gelmesi bekleniyordu. Ancak çekimleri durdurulan dizi ekrana da ara veriyor.

YAPIM ŞİRKETİNDEN SADAKATSİZ AÇIKLAMASI
Sadakatsiz dizisinin 27. bölümü bu hafta ekrana gelmeyecek. Sadakatsiz'in yapımcısı Medyapım'dan yapılan açıklamada ise yeni bölümün 28 Nisan'da ekrana geleceği duyurularak şu ifadeler kullanıldı:

"Daha önce paylaşmış olduğumuz sağlık problemleri sebebiyle bu hafta ne yazık ki Sadakatsiz yayında olamayacak. İzleyicilerimizin bu durumu anlayışla karşılayacağını ümit ediyoruz.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER