Sadakatsiz'de Asya ve Volkan'a Derin şoku!

Sadakatsiz 23. son bölüm final sahnesinde Asya ve Volkan'a Derin şoku! Sadakatsiz'de Melis Sezen'in canlandırdığı Derin öldü mü?

Kanal D'nin sevilen dizisi Sadakatsiz 23. son bölümüyle ekrana geldi. Sadakatsiz'de Melis Sezen'in canlandırdığı Derin, Asya'nın gizli çektiği ve Volkan'ın Asya'ya yalvardığı videoyu montajlayarak servis etti. Final sahnesinde ise Asya'nın evine gelen Volkan "Seni seviyorum" diyerek itirafta bulundu. Derin ise Volkan'ı arayarak yardım istedi. Volkan, Asya ile birlikte hemen eve gitti. Ancak Volkan eve geldiğinde ortalığın dağıtıldığını ve Derin'in kaybolduğunu görünce büyük şok yaşadı.

Cansu Dere, Caner Cindoruk, Melis Sezen, Yeliz Kuvancı, Cemal Hünal, Özge Özder, Gözde Seda Altuner, Burak Sergen, Taro Emir Tekin ve Alp Akar'ın başrollerde oynadığı Kanal D'nin sevilen dizisi Sadakatsiz, 24 Mart Çarşamba akşamı 23. yeni bölümüyle ekrana geldi.

SADAKATSİZ'DE DERİN'İN İNTİKAM PLANI!
Sadakatsiz son bölümde Asya'ya itiraflarda bulunan Volkan'ın "Derin'e boşanmak istediğimi söyleyeceğim" sözlerini duyan Derin, yaşadığı büyük şokun ardından intikam planını devreye soktu. Derin, Asya'nın gizli çektiği ve Volkan'ın kendisine yalvardığı video montajlanarak servis etti. Asya ise bu sahte videonun yayılmasıyla hastanedeki görevinden alındı.

Volkan iyice çileden çıktı. Derin, onu kışkırtmak ve ondan intikam almak için elinden geleni yaptı. Asya'nın ona yaşattıklarının bin beterini yaşatacağını söyleyen Derin onu Zeynep'le tehdit etti. Bir kere daha çocuğuyla sınanmayacağını dile getiren Volkan, sinirden Derin'in boğazına yapıştı.

DERİN ORTADAN KAYBOLDU!
Final sahnesinde ise Asya'nın evine gelen Volkan "Seni seviyorum" diyerek itirafta bulundu. Ancak Derin o sırada Volkan'ı arayarak hemen gelmesini söyledi ve yardım istedi. Derin'in telefondaki çığlıklarını duyan Volkan ise Asya'yla birlikte eve gitti. Ancak Asya ve Volkan eve geldiklerinde Derin ortadan kaybolmuştu. Evin dağıtıldığını ve kızıyla Derin'in ortadan kaybolduğunu gören Volkan şoke oldu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER