Sadakatsiz'de Asya'dan Volkan'a büyük tuzak!

Kanal D'nin dizisi Sadakatsiz 8. son bölümüyle ekrana geldi

Cansu Dere ve Caner Cindoruk'un başrollerde oynadığı Sadakatsiz'in son bölümünde seyirciyi şoke eden bir final yaşandı. Asya, kendisinden nefret ettiğini söyleyen oğlu Ali'yi yanına çekmek için büyük bir plan yaptı. Volkan'ı eve çağıran Asya, Ali'yi öldürdüğünü ima etti. Çılgına dönen Volkan ise Asya'nın boğazına yapıştıktan sonra yere fırlattı. O sırada içeri giren Ali ise annesini kanlar içinde yerde görünce büyük şok yaşadı.

Sadakatsiz dizisi 25 Kasım Çarşamba akşamı 8. bölümüyle ekrana geldi. Cansu Dere, Caner Cindoruk, Melis Sezen, Özge Özder'in başrollerde oynadığı Sadakatsiz'in son bölümüne Asya'nın dehşete düşüren planı damga vurdu.

VOLKAN, ASYA'NIN OĞLUNU ÖLDÜRDÜĞÜNÜ SANDI!

Volkan, Ali'ye annesi Asya hakkında gerçeklerin dışında şeyler anlatınca Ali annesinden soğudu. Oğlunu da kaybetmeyi göze alamayan Asya kendi kendiyle baş başa kaldı. Ali’yi alıp kaçan Asya'yı Volkan takip etti ancak onları bulamadı.

Volkan'ı eve çağıran Asya ise planını devreye soktu. Asya, Ali’yi öldürdüğünü ima etti ve elindeki saçları gösterdi. Volkan ise Asya'nın başında kendisine hakaretler ederken, o sırada salona Ali geldi. Ali annesini kanlar içinde yerde görünce hayatının şokunu yaşadı.

Güncelleme Tarihi: 26 Kasım 2020, 09:44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER