Sadakatsiz 25. son bölüm final sahnesi! Derin'i kim kaçırdı?

Kanal D'nin sevilen dizisi Sadakatsiz 25. son bölümüyle ekrana geldi

Sadakatsiz son bölümde Derin'in ortadan kaybolmasından sonra Asya hem hastaneden hem de vakıftan kovuldu. Derin'in kaybolmasından kendini sorumlu tutan Asya'yı, Volkan sakinleştirmeye çalıştı. Volkan'ın Asya'ya olan itirafları ise dikkat çekti. Final sahnesinde ise Derin'in bir evde elleri ve ayakları bağlı şekilde tutulduğu ortaya çıktı. Sadakatsiz son bölümüyle sosyal medyada da gündem oldu.

Cansu Dere, Caner Cindoruk, Melis Sezen, Yeliz Kuvancı, Cemal Hünal, Özge Özder, Gözde Seda Altuner, Burak Sergen, Taro Emir Tekin ve Alp Akar'ın başrollerde oynadığı Kanal D'nin sevilen dizisi Sadakatsiz, 6 Nisan Çarşamba akşamı 25. yeni bölümüyle ekrana geldi.

Sadakatsiz yeni bölümde, batalıkta bulunan kadın cesedinin Derin'e ait olmadığı ortaya çıktı. Diğer yandan ise polis araştırmasını genişletirken, kurye tarafından Asya adına gelen paket ortalığı karıştırdı.

Asya, gelen paketi açıyor ve içinde kamera görüntülerinin olduğu bir hafıza kartı çıktı. Volkan ve Asya'nın güvenlik kamerası görüntülerinin yer aldığı hafıza kartını ise Asya polise teslim etti.

VOLKAN VE SELÇUK GÜÇLERİNİ BİRLEŞTİRDİ!
Volkan, Derin'in bulunması ve Asya'nın aklaması konusunda Selçuk'tan yardım istedi. Bunun karşılığında ise Volkan, Selçuk'un çok işine yarayacak bir akıl verdi Volkan ve Selçuk güçlerini birleştirerek, Derin'in en son konuştuğu adamı buldular. Bununla da yetinmeyen Selçuk iz sürmeye devam etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER