Psikolojik Desteğe İhtiyacım Var

İki yıllık eşi Eyüp Özgüç’ten dayak yiyen TRT spikeri Serra Karaçam, psikolojik desteğe ihtiyaç duyduğunu söyledi.

Psikolojik Desteğe İhtiyacım Var

 

TRT Haber spikeri Serra Karaçam, koca dayağı şoku yaşıyor. Hem kendisini hem de halası Neşe Han’ı döven eşi Başbakanlık müfettişi Eyüp Özgüç’le evini ayırma kararı aldığını söyleyen Karaçam, işine de bir süre ara vereceğini ve bu süreçte psikolojik destek alacağını söyledi: “Şu anda hem şoktayım hem de çok sinirliyim. Ne yapacağımı bilemiyorum. Bir süre işten izin almak istiyorum. Bu süreci psikolojik destek alarak geçirmem lazım. Basın mensuplarından ricam, bana bu süreçte saygı göstermeleri. Çıkan haberler hakkında yorum yapmak şu an için doğru değil. Bu aile içi bir konu, bizim bir evladımız var. Konuşup konuyu uzatmak istemiyorum. Hukuki süreç de devam ediyor.” Karaçam, boşanma davası açıp açmayacağı sorusuna ise şöyle yanıt verdi: “Halamın açtığı ceza davası devam ediyor. Ben şu anda ikinci bir dava açmayı düşünmüyorum. Özür dilerse ne olur, onu da bilmiyorum. Şu an adli bir süreç içindeyiz, konuşup bu konuyu ortaya dökmek istemiyorum.”
 
Kavga teknede başladı
 
Serra Karaçam ve eşi Eyüp Özgüç arasındaki olay, geçtiğimiz cuma günü yaşandı. İddiaya göre çift, Metin Şentürk’ün Boğaz’a demirli teknesinde akşam yemeğine gitti. İki yıllık evli olan ve bir çocukları bulunan çift arasında birden tartışma çıktı. İkili, kavgaya eve döndüklerinde de devam etti. Gürültü üzerine üst kattaki daireden eve gelen Karaçam’ın halası Neşe Han da Özgüç’ün öfkesinden nasibini aldı. Özgüç, yaşlı kadını yumruklarıyla hastanelik etti. Polisi ve ambulansı arayan Serra Karaçam, eşinden şikâyetçi oldu. Geceyi karakolda geçiren Özgüç, ifadesi alındıktan sonra serbest bırakıldı.
O akşam hiç tartışmadılar
 
Olay gecesi çifti teknesinde ağırlayan Metin Şentürk, kavgaya çok şaşırdığını söyledi: “Haberi duyduğumda gerçekten inanamadım. O gün birlikte çok güzel vakit geçirdik, sohbet ettik, gülüp eğlendik. Yanlarında küçük çocukları da vardı, onu sevdim, oynadım. Teknedeyken aralarında hiçbir tartışma geçmedi. En ufak bir gerginlik bile hissetmedim. Şu an şoke olmuş durumdayım.”
Güncelleme Tarihi: 10 Mayıs 2012, 08:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER