Pınar Altuğ ikinci mağazasını açtı

Oyuncu Pınar Altuğ, kendi adını taşıyan markasının Bodrum’dan sonra ikinci mağazasını Akmerkez’de açtı. Altuğ, “Tekne ve ev eşyaları tasarladık. Buradaki her şey benim çizimim” dedi

Pınar Altuğ ikinci mağazasını açtı

Pınar Altuğ, önceki gün Akmerkez’deki bir mağazanın vitrinini düzenlerken görüntülendi. Hürriyet'in haberine göre; ünlü oyuncu, “Kendi markamın vitrinini düzenliyorum. Geçen hafta kapılarımızı açtık. Bodrum’da bir mağazam vardı, şimdi Akmerkez’de de oldu. Tekne tasarımları yapıyorum ama sadece tekne değil. Yastık, yorgan, havluya kadar her şey var ve bunlar benim çizimim” dedi.

"TALEP OLMAZSA ARZ KALKAR"
Altuğ, ailecek sık sık doğa tatili yaparak izole olduğunu da söyledi: Aslında doğada geçirilen iki gün, başka yerde yapılan beş günlük tatile eşdeğer. Enerji depolayıp tekrar çalışmaya hazır halde geri geliyoruz.

Hayvanseverliği ile bilinen oyuncu, Bülent Ersoy’un kürk giydiği için eleştirilmesi hakkında, "Ne zaman talep olmazsa, arz kalkar. ‘Ben giymesem başkası giyecek’ mantığı, hayvanların katledilmesi için büyük bir sebep" ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER