O Ses Türkiye bu sezon yayınlanacak mı? 

TV8'de yayınlanan O Ses Türkiye yarışmasının yeni sezonu hayranları tarafından merakla beklenirken, ünlü şarkıcı Yıldız Tilbe'den ilginç bir açıklama geldi. Geçtiğimiz yıllarda jüride yer alan Yıldız Tilbe, yeniden programa dahil olacağı iddiası üzerine "Bana gelen bir teklif yok" dedi. Tilbe, yarışmanın bu sene düzenlenmeyeceğini duyduğunu da ifade etti.

O Ses Türkiye bu sezon yayınlanacak mı? 

Geçtiğimiz yıl jüri üyeliklerini Ebru Gündeş, Beyazıt Öztürk, Murat Boz ve Oğuzhan Koç'un üstlendiği O Ses Türkiye'nin yeni sezon kadrosu merak ediliyordu. Jüride Gündeş'in ayrılacağı, yerine Hadise'nin ve Yıldız Tilbe'nin katılacağı iddia edildi.

"ZATEN BU SENE YOKMUŞ"

Geçtiğimiz yıllarda bir sezon O Ses Türkiye jürisinde yer alan ve çok konuşulan Yıldız Tilbe, sosyal medya hesabından dikkat çeken bir paylaşım yaptı. Tilbe, jüride yer alacağı iddialarını "Bana jüri teklifi gelmedi" diyerek yalandı.

Ünlü şarkıcı paylaşımında, yarışmanın hayranlarını üzecek de bir açıklama yaptı. Tilbe, "Zaten bu sene O Ses Türkiye yokmuş bildiğim kadarıyla" ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER