Nisa ve Ogeday sevgili mi?

Nisa Bölükbaşı ve Barış Murat Yağcı Survivor sonrası aşk yaşamış ve ayrılmıştı. Survivor All Star'a dönen eski sevgililer zaman zaman gündeme geliyor. Survivor Nisa'nın Ogeday Girişken ile de aşk yaşadığı gündemdeydi. Evrim Keklik yarışma sırasında Nisa ve Ogeday'ın sevgili olduğunu ağzından kaçırdı

Nisa ve Ogeday sevgili mi?

Survivor Evrim Keklik sözleriyle sosyal medyada gündem oldu. Barış Murat Yağcı'ya parkurda sinirlenen Evrim sözleriyle Nisa Bölükbaşı ve Ogeday Girişken'in sevgili olduğunu adeta kanıtladı. Evrim Keklik'in Barış Murat Yağcı için "Bunun sevgililerine anlam veremiyorum" demesine Nisa sessiz kalamadı.

Survivor Nisa, "Bana da laf atmasaydın" şeklinde Evrim'e cevap verdi. Ardından Evrim de "Ogeday varken öyle bir şey yapmam" cümlesini kurdu. Bu yanıt sosyal medyada "Aşk doğruymuş" denmesine sebep oldu.

OGEDAY, NİSA VE BARIŞ ADADA!

Nisa ve Barış Murat Yağcı sevgili olmuş, bir süre sonra ayrılmıştı. Mayıs ayında da ilişkilerini noktaladıklarını duyurduktan sonra Nisa, eski Survivor yarışmacısı Ogeday Girişken'le anılmıştı.

Survivor All Star'da Nisa Bölükbaşı ile aynı takımda mücadele eden olan Ogeday Dominik'e gitmeden önce “Çıkan haberlere evet de demiyorum, hayır da demiyorum; havada bırakıyorum” ifadeleriyle kafaları karıştırmıştı.

Güncelleme Tarihi: 27 Ocak 2022, 15:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER