Nagehan Şaşmaz'dan olay yaratacak iddialar!

Boşanma haberleri gündeme bomba gibi düşen Necati Şaşmaz ve Nagehan Şaşmaz çiftinden birbiri ardına şaşırtan haberler gelmeye devam ediyor

Nagehan Şaşmaz'dan olay yaratacak iddialar!

Oyuncu Necati Şaşmaz eşi Nagehan Şaşmaz'dan iki çocuğunun velayetini istemiş ve 10 milyon lira tazminat talep etmişti. Şimdi de Nagehan Şaşmaz karşı dava açtı. Nagehan Şaşmaz'ın boşanma dilekçesindeki iddiaları oldukça çarpıcı. Cinsel ve duygusal şiddet gördüğünü iddia eden Nagehan Şaşmaz eşi Necati Şaşmaz'ın kendini Mehdi ilan ettiğini belirtti. İşte Nagehan Şaşmaz'ın olay yaratacak iddiaları.

Oyuncu Necati Şaşmaz'ın 10 milyon TL tazminat ve 2 çocuğunun velayetini isteyerek boşanma davası açtığı 7 yıllık eşi Nagehan Şaşmaz karşı boşanma davası açtı. Nagehan Şaşmaz'ın dilekçesinde yer alan ifadeler ise hayrete düşüren cinsten.

KARŞI DAVA AÇTI

Nagehan Şaşmaz, 'peri masalı' olarak başlayan evliliğinin, gördüğü kötü muamele ve ihanet ile kabusa döndüğünü iddia ederek, ünlü oyuncudan 20 milyon TL tazminat, kendisi ve 2 oğlu için de aylık 60 bin TL nafaka istedi. Eşinin, "Sana Polat Alemdar gibi davranacağım" şeklindeki tehditlerine maruz kaldığını öne sürdü.

PERİ MASALINDAN KABUSA...

Nagehan Şaşmaz, 20 yaşında, Kurtlar Vadisi dizisinin 'Polat Alemdar'ı Necati Şaşmaz ile 12.12.2012 tarihinde evlendi. Evliliğin birinci yılında ilk oğlunu kucağına alan genç kadın, 4 yıl sonra da ikinci oğlunu dünyaya getirdi. Sessiz ve sakin bir hayat süren Nagehan Şaşmaz, 7 yıllık evliliğinin sonunda ise Necati Şaşmaz'ın kendisine karşı 10 milyon TL tazminat isteyerek açtığı boşanma davasıyla gündeme geldi. Nagehan Şaşmaz eşine, karşı boşanma davası açarak yanıt verdi.

İHANET, FİZİKSEL VE CİNSEL ŞİDDET...

Negahan Şaşmaz, İstanbul Anadolu Aile Mahkemesi'ne avukatları Deniz Ketenci ve Özge Tokgöz aracılığıyla dün açtığı karşı boşanma davasının dilekçesinde çarpıcı iddialara ortaya attı. 2 çocuk annesi, dava dilekçesinde evliliklerinin 'peri masalı' olarak başladığını ancak zaman içerisinde Necati Şaşmaz'ın Türk toplumunun hassasiyetleri, genel ahlaka aykırı davranışları, kötü alışkanlıkları, bağımlılıkları, ihaneti ve uyguladığı fiziksel, cinsel, duygusal şiddet ile kâbusa döndüğünü öne sürdü.

YANINA YAKLAŞTIRMIYOR

İkinci oğlunun doğumundan sonra, eşinin dayanılmaz davranışları ve çocuklarının geleceği için evlilik birliğini bitirme kararı aldığını anlatan Nagehan Şaşmaz, dilekçesinde evliliği boyunca her zaman eşinin yanında yer aldığını vurguladı.Hamilelik dönemlerinde Necati Şaşmaz'dan ilgi görmediğini, doğum günü dışında bir kez bile yemeğe ve dışarıya çıkmadığını iddia eden genç kadın, eşinin sette olamadığı günlerde ise odasına kapandığını, kendisini yanına yaklaştırmadığını öne sürdü.

'BEBEĞİNİ DOYURAMAYAN ANNE' OLMAKLA SUÇLANDIM

Dilekçesinin devamında anne olduktan sonra kayınvalidesi ve kayınbabası tarafından evde gözetim altına alındığını, Necati Şaşmaz'ın bebeği ve kendisiyle ilgilenmemesi nedeniyle zor bir loğusalık dönemi geçirdiğini ifade ederek, 'bebeğine devamlı süt verme baskısı yapıldığını' ileri sürdü. Nagehan Şaşmaz, "Sütüm yetersiz olduğu zamanlarda bile, bebeğin aç kalması ve açlıktan ağlaması bile önemsenmeyerek, bebeğe mama vermem engellenmiştir" dedi. 2 ay boyunca bebeğinin aç kaldığını savunan Nagehan Şaşmaz, 'Bebeğini doyuramayan anne' olmakla suçlandığını kaydetti.

"SENİN ÜNİVERSİTE BİTİRMEN BENİ EZER"

Evliliğin ardından kendini farklı bir sarmalın içinde bulduğunu ifade eden Nagehan Şaşmaz, Necati Şaşmaz'ın kendisini birçok kez tanıklar önünde seçilmiş kişi 'mehdi' ilan ettiğini de iddia etti. Nagehan Şaşmaz, evlendiği tarihte Yıldız Teknik Üniversitesi'nde öğrenci olduğunu, diplomat olma hayali kurduğunu, daha sonra bu hayalinden vazgeçerek, akademik kariyer yapmak istediğini ancak Necati Şaşmaz'ın kendisine "Ben üniversite mezunu değilim. Senin üniversite bitirmen beni ezer, okula gitmeni istemiyorum" dediğini ileri sürdü. Nagehan Şaşmaz, eşinin kendisine , "Akademisyen maaşı ile mi yaşayacaksın. Senden bir b.k olmaz daha fazla zorlama" dediğini iddia etti.

"POLAT ALEMDAR GİBİ DAVRANACAĞIM"

Nagehan Şaşmaz, ikinci çocuğunun doğumunun ardından Necati Şaşmaz'ın ihanetlerini fark ettiğini belirtti. Necati Şaşmaz'ın dalgalı bir ruh hali bulunduğunu savunan Nagehan Şaşmaz, kendisini, "Sana Polat Alemdar gibi davranacağım" diyerek, tehdit ettiğini iddia etti.

ÇOCUKLARININ VELAYETİNİ VE 20 MİLYON TL TAZMİNAT İSTEDİ

Nagehan Şaşmaz mahkemeden boşanmalarına karar verilmesini isteyerek, 2 oğlunun velayetini talep etti. Ayrıca 10 milyon TL maddi, 10 milyon TL manevi olmak üzere toplam 20 milyon TL tazminat istedi. Nagehan Şaşmaz, 2 çocuğu için 15'er bin TL'den 30 bin TL, kendisi içinde 30 bin TL olmak üzere toplam 60 bin TL aylık nafaka talebinde de bulundu. Nagehan Şaşmaz, mahkemeden dava süresince kendisi ve çocuklarının aile konutunda yaşamalarına izin verilmesini istedi.

Kaynak: Takvim

Güncelleme Tarihi: 02 Şubat 2019, 13:24
YORUM EKLE
YORUMLAR
Dilara Diler
Dilara Diler - 2 yıl Önce

Yorum yazanlar tuvalet kubueunďan cıkmış gibiler...hayırlı olan bunlari toplum dışına atmaktır...kadına saygi göstermeyeler biter...

Hakan
Hakan - 2 yıl Önce

Yorumları okumaya çalıştım ama okuyamadım; siz türkçe mi konuşuyorsunuz? Çok cahilce yorumları geçtim daha doğru düzgün bir cümle bile kuramamışken ilişki koçluğu yapmaya çalışmışsınız. Bu ülke bu cehalete nasıl düştü yarabbim.

Anonim
Anonim - 3 yıl Önce

Boşanmasınlar

Necati abi çok iyi
Necati abi çok iyi - 3 yıl Önce

Zaten çok insan her zaman destek tel

en doğal adam Necati Şaşmaz
en doğal adam Necati Şaşmaz - 3 yıl Önce

her zaman Necati abi desteklerim saygılarımı sunuyorum seviyorsun en doğal adam Necati atmadın Allah Madame de saygılar yardımsever yardımlaşmanın yatan adam saygı terbiyeli ahlaklı edepli tablosu adamdır Polat Alemdar ne yani Necati Şaşmaz en büyük abim alınıyor zaten ben sahip olursan ben de saygılarımı

Üzeyir
Üzeyir - 3 yıl Önce

Necati Şaşmaz mükemmel bir insansın
Eşin sonuçta eskide eşinde olsa eşin dir kötü söz sahibine aittir ama
Güzel ablam 20 yaşındasın evlenmeseydin ozaman kariyer yaptın hayatın kaydı dimi geç bu işleri yaşın genç okulunu bitir çoluk çocuğun yanında ol annesin sonuçta

polat abici
polat abici - 2 yıl Önce

kendinden büyük insanla evleniyorsan onun yaşamına uymak saygı duymak zorundasın, seninle hoppala zıppala gezemez, adem zaten sanatçı, bu alemin insanı, sen de evinde çocuklarına bakıp eşini bekleyecektin, İlgi denen şey her erkekte azdır, bunu çekecek kadın olmalı, Necati abimiz kral adamdır, çok üzdünüz bizi.

SIRADAKİ HABER