Müge Anlı'da canlı yayında cinayeti itiraf etti!

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında ‘Ali Toprak nerede, nasıl öldürüldü, katili bulundu mu?’ sorularına yanıt aranıyor.

Müge Anlı'da canlı yayında cinayeti itiraf etti!

Ali Toprak cinayetinde son dakik gelişmesi yaşandı. Serada işlenen Ali Toprak cinayetinde yeni gelişmeyi Müge Anlı aktardı. Alime Toprak, kocasını öldürdüğünü kabul etti. Çocuklarına ve kendisine işkence yapan eşini öldürdüğünü canlı yayında itiraf etti.

Mersin'in Anamur ilçesinde muz serasında cesedi bulunan Ali Toprak'ın cansız bedenini eşi buldu. Ali Toprak'ın ölümünün ardındaki sır perdesini aralamak isteyen ailesi Müge Anlı'ya başvurdu. Müge Anlı’nın sorularını yanıtlayan Alime Toprak, diğer seraya gittiğini döndüğünde ise ses gelmeyince içeri girdiğini o sırada eşi Ali Toprak’ın yerde yattığını söyledi. Ses vermediğini, kafasının kanadığını gördüğünü anlattı. Kendisinin o sırada bayıldığını söyledi.

Her defasında diğer seraya gittiğini söyleyen Alime Toprak'ın gizli kamerada görülmemesi şüpheleri artırdı. Müge Anlı ve ekibinin üzerine gitmesi üzerine Alime Toprak, kocasını öldürdüğünü itiraf etti. Cinayeti itiraf eden ve eşinin üzerine yürüdüğünü belirten Alime Toprak "Ben yapmasam o beni öldürecekti. Benim büyük oğlum hiç üzülmedi, babasından çok çekti." dedi.

Ali Toprak'ın eşi Alime Toprak Müge Anlı'ya reklam arasında cinayeti işlediğini ititaf etti. Nedenini savcılığa anlatacağını söyleyen Alime Toprak,"bize işkence yapıyordu, özellikle çocuklarıma yaptıklarına dayanamadım. Büyük oğlum biliyordu ama hiç ağlamadı, çünkü babasından şiddet görüyordu. Her zaman bizi öldüreceğini söylüyordu." dedi.

Cinayet günü serada Alime Toprak, kocasının kendisini dövdüğünü, bıçakla öldüreceğini söyledi. Alime Toprak, seranın içinde demirle öldürdüğünü itiraf etti.

Güncelleme Tarihi: 22 Ocak 2021, 12:41
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER