Müge Anlı canlı yayında çileden çıktı!

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında 5 aydır kayıp olan 71 yaşındaki Dursun Zehir, torunu Kerim'in cinayetine mi kurban gitti?

Müge Anlı canlı yayında çileden çıktı!

Aylardır haber alınamayan yaşlı adamın olayında şüpheli gözüken torun Kerim Bekar, canlı yayında ağzından öyle bir şey kaçırdı ki, Müge Anlı canlı yayında çileden çıktı.

Son olarak, Trabzon-Rize yolu arasında kaybolan 71 yaşındaki adamdan bir daha haber alınamazken, torunu Kerim Bekar şüpheli gösterildi.

Torunu Kerim'in kumar bağımlısı olduğu iddia edilirken, yakın çevre tarafından dedesini para için sıkıştırdığı ileri sürülüyor.

Müge Anlı ve ekibini şüphe rüzgarına sürükleyen olayda, Dursun Zehir'in öldürülüp su kuyusuna atılabileceği de iddialar arasında yer aldı.

Yayınlanan yeni bölümde torun Kerim'in, "En son dedemin evine anahtarla girmiş olabilirim." demesi Müge Anlı'yı canlı yayında çileden çıkardı.

Dede'nin evine ne zaman ve nasıl gittin sorusuna "Hatırlamıyorum" yanıtı veren Kerim, ağzından bir şey daha kaçırdı.

"Annemin anahtarını almış olabilirim" diyen Kerim'e, Anlı, "Gizlice mi aldın?" diye sordu. Kerim'in yanıtı "Evet" olunca, neden gizli saklı dedesinin evine girmeye çalıştığı da merak konusu oldu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER