Meryem Üzerli mini etekli poz verdi

Bir döneme damga vuran Muhteşem Yüzyıl dizisinde canlandırdığı Hürrem Sultan karakteri ile seyircilerin belleğine kazınan Meryem Üzerli yıllar içerisinde epey değişti. Ekranların aranan yüzlerinden biri olan Meryem Üzerli, mini eteğiyle poz verdi.

Meryem Üzerli mini etekli poz verdi

Kassel, Almanya doğumlu ödüllü oyuncu Meryem Üzerli, Türkiye'de en çok takip edilen kadın oyunculardan biri oldu. Muhteşem Yüzyıl'dan sonra Gecenin Kraliçesi, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz gibi projelerle de ekran önüne gelen Meryem Üzerli cesur pozlarıyla gündeme geldi.

MERYEM ÜZERLİ MİNİ ETEĞİYLE POZ VERDİ

Oyunculuk alanında birçok ödülü bulunan Meryem Üzerli geçtiğimiz günlerde derin göğüs dekolteli pozuyla Instagram'ı sallamıştı.

Cesur pozlarına bir yenisini daha ekleyen sevilen oyuncu bu defa mini eteğiyle adından söz ettirdi.

Üzer'in o pozuna, "Gözümüz hatun gördü", "Seninle gurur duyuyorum" gibi yorumlar geldi.

TÜKENMİŞLİK SENDROMU YAŞADI

Başrolü Halit Ergenç ile paylaştığı Muhteşem Yüzyıl dizisi ile oyunculuk kariyerinde sıçrama yaşayan Meryem Üzerli'nin, diziden aniden ayrılma kararı alması herkesi şaşırtmıştı. Üzerli 2013'te tükenmişlik sendromu yaşadığı gerekçesiyle çekimlere ara verip Almanya'nın yolunu tutmuştu.

Yıllar içerisinde oldukça değişen Meryem Üzerli diyet ile 2 ayda tam 8 kilo vermişti. Şimdilerde fit görünümüyle dikkat çeken isim, pozlarıyla nefes kesiyor.

Güncelleme Tarihi: 27 Nisan 2022, 11:48
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER