Merve Boluğur'dan erkeklere tüyo!

Oyuncu Merve Boluğur, Instagram'da bir erkek takipçisinin kendisine yönelttiği "Kadınlar hakkında bilmemiz gereken ince detaylar nedir?" şeklindeki soruyu yanıtladı.

Merve Boluğur'dan erkeklere tüyo!

Uzun süredir ekranlarda olmamasına rağmen sosyal medya paylaşımlarıyla adından söz ettirmeyi başaran Merve BoluğurInstagram hesabı üzerinden soru-cevap yaptı.

Hayatta kendine hedef koyup da başaramadığın bir şey var mı? 
Başarıyordum. Fakat aslında beni mutsuz ettiğini görüp, o isteğinden ışık hızıyla vazgeçtim. Bize öğretilenler her zaman iyi gelmez.

Bu rahatlık, bu yaşama sevinci nereden geliyor? 
Özgürlüğüme düşkünüm belki ondan. Eseni yapmayı seviyorum. Fakat hayat paket bence, birçok duygu var.


Neden Youtube'da aktif değilsin?
Yükselenim yay ondan galiba. Var yenilikler.

Neden siyah?
Bence bana yakışıyor. Bütünleşiyoruz. Sade ve iddialı bir renk.Merve yerine başka bir isim tercihiniz olsa?
Gece olabilirdi. Gece vakti bir rahatlama gelir bana, sebepsiz. Merve olmuş olsun. Böylesi iyi demek ki.

Bir erkek olarak kadınlar hakkından bilmemeiz gereken ince detaylar nedir sence? 
'Kadın için çok para ve çok yakışıklılık önemli' diye bir klişe var. Çoğu kadın için gerçek olan şu: o kadına tutkunu, arzunu göstermezsen ve hafif de onu anlamaya yönelik hareket etmezsen senden soğur.,

33 yaşındaki oyuncu, geçtiğimiz günlerde sosyal medyada kendisine yöneltilen "Bir erkekte seni en çok ne etkiler?" sorusuna da yanıt vermişti. Merve Boluğur, "Varlığını hissettiren düşünüldüğümü yaşayayım. Tatlı sürprizler yapan, özetle eril, enerjisi yüksek kumral adam seviyorum" demişti.

Öte yandan Boluğur, "İlişkide sürekli sorun çıkarıyorum ve istemsiz her şeye alınıyorum. Bunu nasıl aşabilirim?" sorusu üzerine, "Özel ilişkide iyi değilim. Egzozu bozuk kamyon gibiyim. Günümüz ilişkilerinde kadınlar erkekleşti. Erkeklerin birçoğu da kadın gibi" ifadelerini kullanmıştı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER