Masumlar Apartmanı'nda İnci'nin şaşırtan değişimi!

TRT 1'in ilgiyle izlenen dizisi Masumlar Apartmanı'nın 20. yeni bölümünden çarpıcı bir fragman yayınlandı. Masumlar Apartmanı yeni bölümde eşi Han'la barışan İnci, Gülben ve Safiye ile aynı evde kalmaya başlıyor. İnci'ye koruyucu kıyafet giydiren Safiye, nasıl temizlik yapması gerektiğini detaylı şekilde anlatıyor. Diğer yandan ise Naci yaptıklarıyla Safiye'yi etkiliyor. Naci'yle konuşan Safiye birlikte dışarı çıkmayı teklif ediyor. İşte Masumlar Apartmanı yeni bölüm fragmanı.

Birkan Sokullu, Farah Zeynep Abdullah, Ezgi Mola, Merve Dizdar'ın başrollerde oynadığı Masumlar Apartmanı, merakla beklenen 20. yeni bölümüyle 2 Şubat Salı akşamı TRT 1 ekranlarında olacak. Dr. Gülseren Budayıcıoğlu'nun kitabından uyarlanan ve gerçek bir hikayeyi anlatan Masumlar Apartmanı'nın yeni bölümünde Gülben ve Safiye ile aynı evde yaşamaya başlayan İnci'nin değişimi izleyenleri şaşırtacak.

SAFİYE'DEN NACİ'Yİ ŞOKE EDEN TEKLİF

Masumlar Apartmanı yeni bölümde Naci'nin yaptığı Safiye'yi etkiliyor. Apartman kapısına gelen Naci'ye Safiye "Bugün birlikte dışarı çıkalım mı?" diye soruyor. Naci ise Safiye'nin teklifi karşısında büyük şaşkınlık yaşıyor.

Güncelleme Tarihi: 30 Ocak 2021, 12:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER