Masumlar Apartmanı'nda sırlar ortaya çıkıyor!

Masumlar Apartmanı 23. son bölümde çöp ev gerçeği ortaya mı çıktı? Han'ın gizli arabasını bulan İnci'yi şoke eden görüntü

TRT 1'in reyting rekortmeni dizisi Masumlar Apartmanı 23. son bölümüyle ekrana geldi. Masumlar Apartmanı son bölümde Han'ı çöplükte vitrin mankeni yakarken video çeken Esra görüntüleri İnci'ye gösterdi. Han'dan şüphelenen İnci ise bulduğu araba anahtarını alarak otoparktaki Han'ın eski aracına ulaştı. Aracın bagajını açan İnci kadın peruğu ve silah bulunca şok yaşadı. Diğer yandan ise Esra'nın şikayetiyle çöp eve gelen yetkililere kapıyı Han açtı. Çöp eve ne olduğu ise merak uyandırdı.

İNCİ, HAN'IN BÜYÜK SIRRINI ÖĞRENDİ!

Esra daha sonra ise bu görüntüleri İnci'ye gösterdi. İnci ise Han'ın eşyalarını karıştırırken bir kutu içinde araba anahtarı ve otopark fişi buldu. Otoparka giden İnci, eski model bir aracın bagajında kadın peruğu ve silah bulunca büyük şok yaşadı.

ÇÖP EV GERÇEĞİ HERKESİ ŞOKE ETTİ!

Aynı sıralarda ise Safiye'yle kavga eden Esra, çöp evi koktuğu gerekçesiyle belediyeye şikayet etti. Apartmana gelen belediye yetkilileri daireyi görmek isteyince kapıyı Han açtı. İnci ve Safiye büyük korku yaşarken, çöp evin kapısı açıldığında ise herkes şaşkına döndü.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER