Masumlar Apartmanı'nda şaşırtan final sahnesi!

Masumlar Apartmanı 10. son bölümde şaşırtan final sahnesi! Masumlar Apartmanı'nda Safiye'nin eski sevgilisi Naci ortaya çıktı!

Masumlar Apartmanı 10. bölümüyle TRT 1'de ekrana geldi. Birkan Sokullu, Farah Zeynep Abdullah, Ezgi Mola, Merve Dizdar'ın başrollerde oynadığı Masumlar Apartmanı'nın son bölüm final sahnesinde, Safiye'nin lise yıllarında öldüğünü sandığı eski sevgilisi Naci ortaya çıktı. Neriman'ın karşı apartmana taşınan öğretmeni Naci, Safiye'nin unutamadığı aşkı çıktı. Naci'yi yıllar sonra gören Safiye büyük şaşkınlık yaşadı. Masumlar Apartmanı'nın Safiye'si Ezgi Mola'nın yaptığı paylaşıma ise beğeni yağdı.

Başarılı oyunculukları ve senaryosuyla dikkat çeken Masumlar Apartmanı'nın 17 Kasım Salı akşamı ekrana gelen 10. bölümünde şaşırtan gelişmeler yaşandı. Dr. Gülseren Budayıcıoğlu'nun kitabından uyarlanan ve gerçek bir hikayeyi anlatan Masumlar Apartmanı'nın son bölümünde, Safiye'nin lise aşkı Naci ortaya çıktı. Yıllar önce kendisinin sebep olduğu bir kaza sonucunda, lise aşkı Naci'nin öldüğünü sanan Safiye, hayatının şokunu yaşadı. Safiye bir türlü unutamadığı eski sevgilisi Naci'nin yaşadığını ve karşı apartmanlarına taşındığını gördü.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER