Masumlar Apartmanı'na damga vuran sahne!

Masumlar Apartmanı 12. bölümüyle TRT 1'de ekrana geldi. Masumlar Apartmanı'nın son bölümde Safiye ve eski aşkı Naci yıllar sonra yüz yüze geldi. Daha sonra ise Naci'nin otel odasında klarnetle Sezen Aksu'nun Doymadım şarkısını çalması Safiye'yi yıllar öncesine götürdü ve ağlattı. Diğer yandan ise Esra'ya saldırarak yaralayan Gülben gözaltına alındı. Masumlar Apartmanı son bölümüyle sosyal medyada da gündem oldu.

Birkan Sokullu, Farah Zeynep Abdullah, Ezgi Mola, Merve Dizdar'ın başrollerde oynadığı Masumlar Apartmanı, 12. yeni bölümüyle 1 Aralık Salı akşamı TRT 1'de ekrana geldi. Dr. Gülseren Budayıcıoğlu'nun kitabından uyarlanan ve gerçek bir hikayeyi anlatan Masumlar Apartmanı'nın son bölümüne Naci ve Safiye aşkı damga vurdu.

Safiye'nin ilk ve tek aşkı Naci yıllar sonra ortaya çıktı. Safiye'nin oturduğu apartmanın karşısındaki otele taşınan Naci, yıllardır unutamadığı eski aşkıyla yüz yüze geldi. İkili yıllar sonra yeniden karşılaştı ancak Safiye, Naci'yi de şaşırtan bir şekilde kaçtı. Naci ise klarnetle Sezen Aksu'nun Doymadım Doyamadım şarkısını çaldı. Bu şarkıyı duyan Safiye lise yıllarına geri döndü ve gözyaşlarına boğuldu.

Diğer yandan ise Han, yolda gaspa uğrayan Naci'yi saldırganlardan kurtardı. Ancak Han'ı eski kıyafetlerle bir çöplükte gören Naci şaşkınlık yaşadı. Han ise kurtardığı adamın Neriman'ın öğretmeni olduğunu ve karşı otelde yaşadığını anlayınca sırrının ortaya çıktığını düşündü.

ESRA'YA SALDIRAN GÜLBEN GÖZALTINA ALINDI

Esra'ya tehdit mektubu göndermesinden sonra Han'ın telefonunu aldığı Gülben ise Esat'a ulaşmak için sıra dışı bir çözüm buldu. İnci'nin dışarıya çıkma teklifini kabul eden Gülben, bir bahaneyle İnci'yi yanından yolladı. İnci'nin telefonundan Esat'ı arayan Gülben karşısına Esra'nın çıkmasıyla çılgına döndü. Oturdukları kafeden kalkarak radyoya giden Gülben, Esra'yı iterek camdan dışarı fırlattı ve yaralanmasına neden oldu. Esra'nın şikayeti sonrasında ise polisler eve gelerek Gülben'i gözaltına aldı.

O anlarda ise Gülben ve Safiye büyük şok yaşadı. Gülben gözyaşları içinde polis otosuna bindi.

MASUMLAR APARTMANI SOSYAL MEDYAYI SALLADI

Masumlar Apartmanı'nda Naci ve Safiye aşkı sosyal medyanın da gündeminde yer aldı. Dizi Twitter'de uzun süre TT listesinde ilk sırada yer aldı. İşte dizi hakkındaki paylaşımlardan bazıları:

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER