Masumlar Apartmanı final sahnesi ekrana kilitledi!

TRT 1'in reyting rekortmeni dizisi Masumlar Apartmanı 30. son bölümüyle ekrana geldi

Masumlar Apartmanı'nda Han'ın zorla tuttuğu kişinin Tansel Öngel'in canlandırdığı Naci olduğu ve onu tedavi ettirmek istediği ortaya çıktı. Son bölümde Selim Can Yalçın'ın canlandırdığı Anıl karakteri ise dehşet saçtı. Han'la psikiyatrist Yağmur’un kliniğinde karşılaşan Anıl, gizlice apartmanına girerek Gülben'e saldırdı. Finalde ise Gülben'i terasa çıkartan Anıl yaptıklarıyla şoke etti.

Başrollerinde Birkan Sokullu, Farah Zeynep Abdullah, Ezgi Mola ve Merve Dizdar'ın yer aldığı Masumlar Apartmanı 13 Nisan Salı akşamı yeni bölümüyle seyirciyle buluştu. Dr. Gülseren Budayıcıoğlu'nun kitabından uyarlanan ve gerçek bir hikayeyi anlatan Masumlar Apartmanı'nın 30. bölümünde çarpıcı gelişmeler yaşandı.

ANIL DEHŞET SAÇTI!
Masumlar Apartmanı'na yeni katılan oyuncu Selim Can Yalçın'ın canlandırdığı Anıl karakteri son bölüme damga vurdu. Psikiyatrist Yağmur’un kliniğinde karşılaşan Han ile Anıl arasında gerginlik yaşanmıştı.

Psikiyatrist Yağmur’un 'sınırda kişilik bozukluğu' teşhisi koyduğu ve saldırgan olarak nitelendirdiği Anıl, Han'ı takip ederek ailesini izlemeye başladı. Esra'yı kazan dairesi kapısında başına vurarak bayıltan kişinin de Han değil Anıl Saran olduğu ortaya çıktı.

Gülben'i izleyen Anıl bulduğu ilk fırsatta apartmana girdi. Karşısında Gülben'i gören Anıl onu terasa çıkartarak köşeye sıkıştırdı. Anıl, Gülben'e saçlarını açtırdı.

Ancak eve gelen Han ise Gülben'i göremeyince her yerde aramaya başladı. Diğer taraftan ise kazan dairesinde tutulan Naci ellerindeki ipleri duvardaki bir çivi yardımıyla çözmeyi başardı. Anıl'ın Gülben'e ne yapacağı ise merak konusu oldu. Sosyal medya yorumlarında ise Gülben'i Naci'nin kurtaracağı iddia edildi.

Güncelleme Tarihi: 21 Nisan 2021, 09:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER