Masumiyet ilk bölümüyle seyirciyle buluştu

Fox TV'nin yeni dizisi Masumiyet 1. bölümüyle seyirci karşısına çıktı

Masumiyet ilk bölümüyle seyirciyle buluştu

Hülya Avşar, Deniz Çakır, Mehmet Aslantuğ, Serkay Tütüncü ve İlayda Alişan'ın başrollerde oynadığı dizi sosyal medyada gündem oldu. Serkay Tütüncü'nün canlandırdığı İlker Ilgaz, Masumiyet'in kötü karakteri olarak dikkat çekti. Survivor'la ünlenen Serkay Tütüncü, dizideki rolüyle sosyal medyada da gündem oldu. Serkay Tütüncü, İlker rolü nedeniyle gelen tepkilerden sonra ise "Linçleri böyle kucaklıyorum" paylaşımını yaptı.

Fox TV’nin yeni dizisi Masumiyet 24 Şubat Çarşamba akşamı ekrana gelen 1. bölümüyle sosyal medyada gündem oldu. Mehmet Aslantuğ, Deniz Çakır ve Hülya Avşar'ın başrollerinde oynadığı Masumiyet dizisinde Serkay Tütüncü, ünlü işadamı İlker Ilgaz'ı canlandırıyor. Başkasıyla evlenmek üzere olan İlker Ilgaz (Serkay Tütüncü), 19 yaşındaki Ela ile de yasak aşk yaşarken beklenmedik bir olay gelişti. Serkay Tütüncü'nün canlandırdığı dizinin kötü İlker karakterine ise sosyal medyada tepki yağdı.

SERKAY TÜTÜNCÜ'DEN İLGİNÇ PAYLAŞIM!

Masumiyet'in ilk bölümü sosyal medyada en çok konuşulan konular arasına girdi. Serkay Tütüncü, canlandırdığı İlker karakterinden ötürü kendisine gelen tepkilere "Linçleri böyle kucaklıyorum" paylaşımı yaptı.

Sosyal medyada ise Masumiyet ve Serkan Tütüncü'nün canlandırdığı İlker karakteriyle ilgili çok sayıda paylaşım yapıldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER