Masumiyet 8. bölüm fragmanı yayınlandı!

Fox TV'nin iddialı dizisi Masumiyet 7. bölümüyle ekrana geldi. Hülya Avşar, Mehmet Aslantuğ, Deniz Çakır, Serkay Tütüncü ve İlayda Alişan'ın başrollerini paylaştığı Masumiyet dizisinin 8. yeni bölüm fragmanı da yayınlandı

Yeni bölümde Harun, Bahar'a bir çanta dolusu para uzatarak bunu eşi Timur'un istediğini söylüyor. Ancak Hale Ilgaz'ın tuzağına düşen Harun ve Bahar hakkında sosyal medyada kirli bir kampanya başlıyor. Bahar ise eşi Timur'a boşanacaklarını söylüyor.

Başrolleri Hülya Avşar, Mehmet Aslantuğ ve Deniz Çakır'ın paylaştığı Masumiyet dizisi 7. son bölümüyle 7 Nisan Çarşamba akşamı Fox TV'de ekrana geldi. Masumiyet dizisinin 14 Nisan Çarşamba ekrana gelecek olan 8. bölümünden de çarpıcı bir fragman yayınlandı.

BEN BUNA İTİBAR SUİKASTİ DERİM"
Masumiyet yeni bölüm fragmanında Bahar'la buluşan Harun Orhun, bir çanta dolusu parayı Bahar'a vermeye çalışıyor.

Bahar buna itiraz edince ise Harun, "Eşiniz Timur Bey para istediğinizi söyledi. Anlaşılan o ki eşiniz bize tuzak kurdu" diyor. Ancak ikilinin o anları ise gizlice fotoğraflanıyor. Bahar ve Harun arasında para transferi olduğu haberleri sosyal medyada yayılıyor. Hale Ilgaz ise bu olay sonrasında "Ben buna manşet değil itibar suikasti derim" ifadelerini kullanıyor. Eşi Timur'la kavga eden Bahar ise boşanacaklarını açıklıyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER