MasterChef Türkiye'de yarışmacı, diskalifiyenin kıyısından döndü!

TV8'de yeni sezonuyla ekrana gelen MasterChef Türkiye'de 2. tur heyecanı yaşanıyor. MasterChef''te geçtiğimiz günlerde teri açtığı hamura damlayan yarışmacı Oktay Uğur diskalifiye olmuştu. Son bölümde yarışan Mert ise aşırı terleyince Mehmet Yalçınkaya tarafından uyarıldı. Son anda alnındaki teri silen yarışmacı diskalifiye olmaktan kurtuldu.

MasterChef Türkiye'de yarışmacı, diskalifiyenin kıyısından döndü!

Ünlü şefler Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu ve Danillo Zanna'nın sunduğu ve jüri üyeliklerini üstlendiği MasterChef Türkiye'de üçlü düello elemeleri ekrana gelmeye devam ediyor.

MasterChef son bölümde Ozan, Mert ve İlhan isimli yarışmacılar üçlü düelloda karşı karşıya geldi. Yarışmacılar, şeflerin istediği lazanyayı en iyi şekilde yapabilmek için mücadele verdi.

ŞEFİN UYARISI DİSKALİFİYEDEN KURTARDI!
Yarışmacı Mert ise lazanya için hamur açarken terledi. Yarışmacının terlediğini gören Mehmet Yalçınkaya ise yanına gelerek, ter damlarının yemeğe düşüp düşmediğini kontrol etti.

Yarışmacıyı uyaran Yalçıkaya, "Teri sil. Bu ter başına bela olabilir. Yemeğin içine giderse o yemeği yemiyoruz" dedi.

Ünlü şefin uyarmasıyla terini silen yarışmacı, diskalifiye olmaktan da kurtuldu. Yarışmacı Mert, yaptığı lazanya ile bir üst tura çıkmayı başaran isim oldu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER