MasterChef Türkiye'de yarışmacı diskalifiye oldu!

TV8'de yeni sezonuyla ekrana gelen MasterChef Türkiye'nin üçlü düello elemelerinde ilginç anlar yaşandı.

MasterChef Türkiye'de yarışmacı diskalifiye oldu!

MasterChef'in 25 Temmuz Pazar ekrana gelen bölümünde şeflerin karşısına çıkan Oktay Uğur büyük talihsizlik yaşadı. Yarışmacının kafasından damlayan terler yoğurduğu hamura karıştı. Yarışmacının terlemesinden şüphelenen Mehmet Yalçınkaya ise kamera görüntülerini inceledikten sonra kararını verdi. Şef Yalçınkaya, yemeği tatmadı ve yarışmacıyı stüdyodan gönderdi.

Ünlü şefler Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu ve Danillo Zanna'nın sunduğu ve jüri üyeliklerini üstlendiği MasterChef Türkiye'de üçlü düello elemeleri ekrana gelmeye devam ediyor.

Düellolarda günün ikinci yemeğinde yarışmacılar arasında yer alan Oktay Uğur büyük talihsizlik yaşadı.

TERİNİN HAMURA DAMLADIĞINI GÖRDÜ
Yarışmada şeflerin istediği erişteyi yapmak için hamur yoğuran genç yarışmacı, yarışma heyecanı ve stüdyodaki spotlar nedeniyle terledi. Oktay'ın kafasından damlayan terlerin yoğurduğu hamura karıştı.

Yarışmacının aşırı terlemesinden şüphelenen Mehmet Yalçınkaya, kamera kayıtlarını inceledi. Şef Yalçınkaya, yarışmacının ter damlalarının iki defa hamura aktığını fark etti.

STÜDYODAN GÖNDERİLDİ
Ünlü şef, hijyenik bir sıkıntı olduğu gerekçesiyle Oktay'ın yemeği tatmadı. Böylece yarışmacı yaşadığı talihsiz olayla birlikte stüdyodan gönderildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER