MasterChef Türkiye'de kim elendi?

MasterChef Türkiye'nin 18 Ekim Pazar yayınlanan son bölümünde eleme heyecanı yaşandı

MasterChef Türkiye'de kim elendi?

MasterChef'te bu hafta elemeye kalan 6 yarışmacı, ilk turda kendilerine verilen tavuk ciğeri ana ürünüyle yemek yaparak yarıştı. İkinci tura kalan 3 yarışmacı ise ise ikinci turda Mehmet Şef'in özel tarifi Denizden yemeğini yaptılar. Şeflerin ortak kararıyla bir yarışmacı veda etti.

MasterChef Türkiye'de bu hafta elenen isim belli oldu. Bu hafta mavi ve kırmızı takımlardan 6 yarışmacı elemeye kaldı. İki turlu eleme finalinde ise bir yarışmacı MasterChef hayallerine veda etti.

MASTERCHEF’TE BU HAFTANIN ELEME ADAYLARI KİMLER OLDU?

MasterChef Türkiye’de her hafta üç dokunulmazlık oyunu oynanıyor ve sonrasında altı eleme adayı ortaya çıkıyor. Bu hafta ilk dokunulmazlık oyununda galip gelen mavi takım oldu. Dokunulmazlığı kaybeden kırmızı takımdan ilk eleme adayları Didem ve Özgül oldu. İkinci dokunulmazlık oyununu kaybeden ise mavi takım oldu. Ve haftanın üçüncü eleme adayı Emir olurken dördüncü eleme adayı ise oylamada adı en çok yazılan Uğur oldu. Son dokunulmazlık oyununu kazanan yine kırmızı takım oldu. Dokunulmazlığı kaybeden mavi takımda beşinci eleme adayı Esra olurken son eleme adayı da Tanya oldu.

MASTERCHEF'TE KİM ELENDİ? İŞTE VEDA EDEN İSİM

MasterChef eleme gecesinde final oyununa kalan isimler ise Didem, Özgül ve Tanya oldu. MasterChef eleme gecesi final oyununda bu yarışmacılardan istenen yemek Mehmet Şef'in imza yemeği Denizden oldu. Bu yemek için yarışmacılara verilen süre 40 dakika oldu. Süre bitimi ile şefler hazırlanan tabakların sıra ile tadımlarını yaptı. Bu turun en başarılı yarışmacısı ve bir hafta daha MasterChef macerası devam eden isim Özgül oldu. Son iki isim olan Didem ve Tanya arasından MasterChef'e veda eden ismi Somer Sivrioğlu açıkladı. Şeflerin ortak kararıyla MasterChef'ten elenen yarışmacı Didem oldu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER