Kim Kardashian markasının çıtçıtlı bady'sini paylaştı

12:12Kim Kardashian markası SKIMS için durmaksızın çalışıyor. Kim Kardashian, korse markasının ürününü paylaşarak küçük kız kardeşi Khloe Kardashian'ı etiketledi. Kim Kardashian SKIMS body'sinin 'vajina bölgesini' kardeşi için değiştirdiğini ifade etti.

Kim Kardashian markasının çıtçıtlı bady'sini paylaştı

Kim Kardashian, Skims adlı vücut şekillendirme ürünleri markası kurmuş ve servetini artırmıştı. Son olarak Kardashian’ın yüzde 35’lik hisseye sahip olduğu Skims’in değeri 900 milyon dolar civarındaydı. Servetine servet katan Kim hem kendisi hem de müşterileri için yeni koleksiyonlar üzerinde çalışıyor.

Kim Kardashian son olarak kardeşi Khloe Kardashian'ın şikayetini dikkate aldı. Kim Kardashian markasının çıtçıtlı şekillendiricilerinden birini paylaşarak kardeşine müjdeli haberi verdi.

VAJİNA KISMI PAYLAŞIMI

Kim Kardashian 'Khloe, çok gurur duyacaksın. Tam bir SKIMS şekillendirici toplantısındayım ve beyler, tulumun vajina kısmını daha kalın yapıyoruz – daha geniş, üzgünüm' dedi.

Kim daha sonra da bir paylaşım yaparak SKIMS ekibinin giysinin kasıklarını genişlettiğini duyurdu ve değişikliğin "sadece" Khloe için olduğunu söyledi.

Khloe, The Kardashians'ın Nisan ayında yayınlanan bir bölümünde SKIMS bodysuit kasıklarından şikayet etmişti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER