İbrahim Kutluay oğlu Ömer'le tatilde

Demet Şener ile evliliğinden bir kızı ve bir oğlu olan İbrahim Kutluay, 13 yaşındaki oğluyla plajda görüntülendi. Babasının kopyası olan Ömer'i görenler "İbrahim Kutluay'ın boyuna ulaşmış" yorumları yaptı. Baba oğul güneşin ve denizin tadını Çeşme'de çıkardı.

İbrahim Kutluay oğlu Ömer'le tatilde

İbrahim Kutluay ile Demet Şener, 2005 ile 2018 yılları arasında evli kalmıştı. İkilinin, Ömer ve İrem adında iki çocuğu bulunuyor. Kutluay Demet Şener ile evliliğinden olan oğlu Ömer ile tatile çıktı. Çeşme'ye giden baba-oğul, önceki gün bir plajda objektiflere yansıdı.

Habertürk'ten Eren Gürel'in haberine göre; İbrahim Kutluay, kendisinin izinden giderek basketbol ile ilgilenen oğlu Ömer'le birlikte tatil sezonunu Çeşme'de açtı. Önceki gün bir plajda görüntülenen ikili, keyifli halleriyle dikkat çekti.

BABASINA BENZERLİĞİNE YORUM YAĞDI

Bir ara sıcaktan bunalan Kutluay, oğlu ile kendisini serin sulara bıraktı. Bir süre denizde yüzen ikili, daha sonra duş alarak şezlonglarına geri döndü.

13 yaşındaki Ömer'in babasının boyuna ulaştığı görüldü. İkilinin o anları, objektiflere böyle yansıdı. Baba oğlu görenler "Kopyası olmuş" yorumları yaptı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER