Hülya Avşar neden düğüne katılmadı? İbrahim Tatlıses açıkladı

İdo Tatlıses ve Yasemin Şefkatli Tatlıses, ikilisi geçtiğimiz hafta görkemli bir düğünle mutluluğa “Evet” dedi.

Hülya Avşar neden düğüne katılmadı? İbrahim Tatlıses açıkladı

İbrahim Tatlıses’in yakın çevresi bu görkemli düğüne akın etti. Düğünden sonra ortaya atılan iddia ortalığı karıştırdı. Çıkan haberin ardından İbrahim Tatlıses, Hülya Avşar, iddiasına sosyal medya sayfasından bir paylaşım yaparak yanıt verdi.

Pandemi kısıtlamalarından dolayı, bir önceki sene sade bir törenle nişanlanan İbrahim Tatlıses’in oğlu İdo Tatlıses ve Yasemin Şefkatli Tatlıses, önceki hafta görkemli bir düğünle hayatını birleştirdi. 

İddiaya göre Derya Tuna, İbrahim Tatlıses’in bir dönem aşk yaşadığı sonradan ise dost olduğu Hülya Avşar'ı düğüne davet etmek istemedi. Çıkan bu iddiaların ardından İbrahim Tatlıses, sosyal medya sayfasından bir gönderi paylaşarak olaya açıklık getirdi.

HÜLYA AVŞAR NEDEN DÜĞÜNE KATILMADI?
İbrahim Tatlıses, Hülya Avşar’ın neden düğüne gelmediğini şu sözlerle ifade etti, “Yazılan ve çizilenlerle hiç alakası yok.

Hülya hanımın yardımcısı korona olmuştu. 'Gelmem' dedi. Çünkü benim yardımcım olduğu için beni de karantinaya aldılar yoksa gelmez miyim misafirleri riske atmamak için gelemiyorum, dedi. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER