Hayal Köseoğlu 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nde sitem etti!

Mucize Doktor dizisinde Açelya hemşire karakteriyle herkesin beğenisini kazanan Hayal Köseoğlu, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü öncesinde hakkında çıkan haberlere sitem etti

Hayal Köseoğlu 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nde sitem etti!

Paylaşımına uzunca bir not yazan Köseoğlu, "Geçen sene yaşadıklarımdan biraz bahsetmek istiyorum. Geçen sene neredeyse her sabah uyandığımda 'Hayal Köseoğlu yürekleri hoplattı!' başlığı altında 15 yaşından beri ettiğim dansın, fotoğraf çekimlerinde verdiğim pozların, arkadaşlarımla, ailemle sahilde çektirdiğim bikinili fotoğrafların, kısacası bedenimin seksüalize edilmesini, imajımın erotize edilmesini izledim" dedi.

'Bundan rahatsızlık falan da duymadım' diyen Köseoğlu, "Benim görünüşümün, enerjimin, kişiliğimin ve dişiliğimin bu imajı çağrıştırabildiğinin genç kızlığımdan beri farkındayım. Ayrıca içinde bulunduğum sektörün neyi nasıl kullanabileceğini bilecek kadar da uzun süredir sektördeyim" ifadelerini kullandı.

Köseoğlu, "Ama en anlayamadığım şey, herkes bedenimi istediği gibi kullanırken benim kullanmamın yasak olması. Tepedeki biri karar verdiği anda benim bedenime istediği manşeti atabilir, gizlice fotoğraflarımı çekip üzerimden istediği haberciliği yapar ama ben istediğim fotoğrafı koyamam öyle mi? İşte buna yokum sevgili dünya. Korkmayın ısırmaz" sözleriyle yaşananlara tepki gösterdi.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER