Hande Yener: Evliliğe karşıyım

Bu yıl konserden konsere koşan Hande Yener, sahne kostümüyle ve verdiği konserlerle sık sık gündeme geldi. Hande Yener, son olarak pop dünyasını sarsacak bir polemiğin fitilini ateşledi.

Hande Yener: Evliliğe karşıyım

Hande Yener geçen hafta “Solistler, vokalistlere vokal yapıyor” demiş, bazı meslektaşlarının uykusunu kaçırmıştı. Popçu yine durmadı, isim vermeden müzik dünyasını topa tutmaya devam etti.

"Birçok solist, kendi sesinin benzerini bulup vokale koyuyor. Vokal, arkada plak gibi dönüyor. "Sahnedeki arkadaş da önde başka bir meslek icra ediyor! Düpedüz insanları kandırıyorlar. Alkollü ortamlarda dinleyenler farkına varamıyor tabii. Bu sözlerimi, kim üzerine alınırsa alınsın" dedi.

"Piyasada iyi sesi olan az kaldı. Zaten onlar da müziğin efsaneleri; Ajda Pekkan, Sezen Aksu ve Nilüfer. Bana gelince; kusura bakmayın ama sahnede eşek gibi şarkı söylüyorum. Nefesimi sonuna kadar harcıyorum, tüm enerjimi veriyorum. Başkaları gibi vokalistlerin üzerinden geçinip şov yapmıyorum."

"EVLİLİĞE KARŞIYIM"
Yaklaşık üç yıldır İranlı Misha Michael Mehdikhan ile aşk yaşayan Hande Yener "Sizi ne zaman nikah masasında göreceğiz?" sorusuna şu yanıtı verdi... "Benim evlenmeye hiç niyetim yok. Zaten çocuğum var. Zengin koca avında da değilim. Ayrıca 20 yıl önce evlenerek o hatayı bir kere yaptım ve akıllandım."

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER