Hadise ile Mehmet Dinçerler'den nikah kararı!

Evlilik hazırlığında olan ünlü popçu Hadise evliliğine dair tüm detayları saklamaya çalışsa da iddialarla gündeme geliyor. Son olarak Hadise ile iş insanı Mehmet Dinçerler'in imam nikâhı kıydığı iddia edildi.

Hadise ile Mehmet Dinçerler'den nikah kararı!

Kısa süre önce aile arasında yapılan bir törenle Mehmet Dinçerler ile nişanlanan ve nişandan fotoğrafları sızmasın diye çalışanlarına sözleşme imzalatan Hadise daha sonra konserde nişan gününden kareleri ekrana yansıtmıştı. Evlilik tarihi ve düğüne dair detaylar sorulunca "Kimseyi ilgilendirmez" diyen Hadise hakkında yeni iddia ortaya atıldı.

tv100'ün haberine göre; 15 Mart'ta nişanlanan ve hızlı bir şekilde evlilik hazırlıklarına başlayan ünlü popçu Hadise'nin, Mehmet Dinçerler'in kardeşi Tuğba Dinçerler'in düğününden kısa bir süre önce sevgilisi ile imam nikâhı kıydığı öğrenildi.

Hadise ile Mehmet Dinçerler, sahilde yürüyüş yaparken görüntülendi. 15 Mart’ta nişanlanan çift dini nikah kıydıkları iddiasına sessiz kaldılar. Hadise gelen düğünle ilgili sorulara "Kimseyi ilgilendirmiyor, ben hiçbir zaman konuşmadım konuşmayacağım da" dedi.

Güncelleme Tarihi: 15 Nisan 2022, 10:13
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER