Gülben'in Esat aşkı damga vurdu!

Masumlar Apartmanı 11. bölümüyle TRT 1'de ekrana geldi. Masumlar Apartmanı'nın son bölümde Gülben'in Esat'a olan aşkı ve yaptıkları damga vurdu. Herkesten habersiz Esat'ın evine giden Gülben ailesini şoke etti. Gülben, Esat ve Esra'nın fotoğrafını sosyal medyada gördükten sonra ise yeni bir plan yaptı. Gülben bir kutu içinde Esra'ya gözleri oyulmuş bebek ve ölüm tehdidi olan mektup gönderdi. Diğer yandan ise Safiye ve lise aşkı Naci yıllar sonra ilk defa karşı karşıya geldi.

Başarılı oyunculukları ve senaryosuyla dikkat çeken Masumlar Apartmanı'nın 24 Kasım Salı akşamı ekrana gelen 11. bölümünde şaşırtan gelişmeler yaşandı. Dr. Gülseren Budayıcıoğlu'nun kitabından uyarlanan ve gerçek bir hikayeyi anlatan Masumlar Apartmanı'nın son bölümünde sürpriz gelişmeler yaşandı. Birkan Sokullu, Farah Zeynep Abdullah, Ezgi Mola, Merve Dizdar'ın başrollerde oynadığı Masumlar Apartmanı'na Gülben'in kendisine aşık olduğunu sandığı ve evlilik hayalleri kurduğu Esat için yaptıkları damga vurdu.

SAFİYE VE NACİ YILLAR SONRA BULUŞTU!

Masumlar Apartmanı'nda lise aşkı Naci'yi, karşı otelde kaldığını gören Safiye'nın hayatı alt üst oldu. Safiye bir yandan eski aşkını görmenin mutluluğunu yaşarken diğer yandan ise düşündükleri nedeniyle kendini kirli hissetti ve saatlerce banyoda kaldı. Ancak finalde ise Tansel Öngel'in canlandırdığı Naci, kapıyı çalarak Safiye'nin karşısına çıktı.

Eski aşkını gören Safiye duygusal anlar yaşadı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER