Gülben Ergen ve Seren Serengil cenazede yan yana!

Bülent Ersoy'un annesi Necla Poyraz toprağa verildi. Cenaze töreninde yıllardır kavgalı olan Gülben Ergen ve Seren Serengil'in yan yana gelmesi magazin gündemini salladı

Gülben Ergen ve Seren Serengil cenazede yan yana!

Bülent Ersoy, geçtiğimiz günlerde aldığı iki vefat haberiyle sarsıldı. Ersoy, yakın dostu Nur Yerlitaş'ın ve annesi Necla Poraz'ın vefatıyla derin bir yasa boğuldu. Diva'nın annesinin defnedildiği gün sanat camiasından birçok isim cenazeye katıldı.

Diva'nın annesinin cenaze töreninde en dikkat çekici an senelerdir kavgalı oldukları bilinen şarkıcı Gülben Ergen ve Seren Serengil'in yan yana geldikleri andı. Gülben Ergen'in Seren Serengil'in koluna çarpması dikkatlerden kaçmadı.


Ersoy'un Gülben Ergen'e Seren Serengil'i sorması ise gözlerden kaçmadı. Serengil yayında ise şunları söyledi: "Biz Bülent Hanım için oradaydık; ben kısa kalıp gittim. Bülent Hanım beni arayıp Gülben'e seni sordum o da 'tövbe bismillah' dedi, dedi. Ben gördükten sonra ayrıldım zaten oradan. Bazı kızgınlıkların yeri değildir. O anda hiçbir şey hissetmedim, zaten görmedim."

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER