'Evlenmem, Mallarımı Paylaşamam'

Önceki gün Haliç Üniversitesi’nde gerçekleşen ‘Girişimcilik ve Pazarlama’ konulu oturumda ‘By H’ markasının kurucusu olan Hülya Avşar ‘Nasıl markalaşılır?’ konuşmasıyla öğrencilerle fikir alışverişinde bulundu.

'Evlenmem, Mallarımı Paylaşamam'
Avşar, cesur açıklamalarda bulunduğu oturumda şunları kaydetti:
 
"Yıllar önce bir talk show projesi için televizyon televizyon dolaştım. En popüler olmama rağmen yapımcılar bana gülmüşlerdi. Kişisel marka üretimi bilinmeden yapılan bir şey. Zamanında birileri bana bir şey anlatsaydı, mutlaka dediklerini yapmak isterdim. Bana kimse el uzatmadı. Ben bilinçsizce markalaştırdım kendimi. Benim hayatta korkum olmadı. Bu sektörde masaya yumruğumu hep vurdum."
 
Geçmişte söylediği, “Ölmemek için öldürürüm” sözünü hatırlatarak söze devam eden Avşar sert polemikler yaratmayı da ihmal etmedi. Bizim camiada kimse kimseye dost olmaz diyen Avşar kızı, gençlere "Eleştirildim ama olmam. Ah canım arkadaşım sen başarılı ol demem. O değil, ben başarılı olacağım dedim hep" nasihatlerinde bulundu.
 
Avşar, öğrencilerden “Zehra’nın da sizin gibi marka olmasını ister misiniz?” sorusuna “Oldu zaten” diyerek kahkaha attıktan sonra ise şu sözleri aktardı:
 
"Hiçbir kaçarı yok. Marka değil ama bilinirliği olan bir çocuk. Ben çocuğumu yurtdışına kaçırarak mıymıntı yapmam. Evliliği düşünüyor musunuz?” sorusunda ciddileşerek “Özgür olmak kadar güzel bir şey yok. Benim durumumda bir insan evlenmez. Tabii ki sevgilim olacak. Evlenecek, boşanacak, mallarımı, paramı paylaşacağım... Evlenmem, hiç paylaşamam mallarımı” dedi.
 
 
Kaynak: Habertürk
Güncelleme Tarihi: 12 Mayıs 2014, 08:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER